Jelenleg 40 felhasználó böngészi ezt a fórumot.
és tök kussban van a sub... így soha nem fogjuk megelőzni a polákokat.
Quote (H4xooR @ 2 May 2010 20:38)
*kép
Ez warnos lehet, sztem editeld.
This post was edited by David_ibolykane on May 2 2010 02:14pm