d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1209620972098209921003048Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
May 2 2010 01:41pm
na ez a kurva monitor kiborít. Kidobja a világosság beállítás faszságot, de nem lehet eltüntetni. Egyszer már eljátszotta, akkor sikeresen kiütöttem belőle ezt a szokását. Most visszajött :c



ahogy leírtam, eltűnt



Fuck yeah

This post was edited by LaserBack on May 2 2010 01:41pm
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
May 2 2010 01:46pm
kurva, nincs érettségi szünetem
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 2 2010 01:50pm
Quote (H4xooR @ 2 May 2010 21:38)
http://i222.photobucket.com/albums/dd292/H4xooR/Clipboard01.jpg

:coolface:


600kb/s
nekem 125 a maximum ami valaha volt :cry:
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
May 2 2010 02:12pm
Jelenleg 40 felhasználó böngészi ezt a fórumot.


és tök kussban van a sub... így soha nem fogjuk megelőzni a polákokat.


Quote (H4xooR @ 2 May 2010 20:38)
*kép


Ez warnos lehet, sztem editeld.



This post was edited by David_ibolykane on May 2 2010 02:14pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 2 2010 02:13pm
uncsi van
gityózok :c
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 2 2010 02:13pm
Quote (David_ibolykane @ May 2 2010 08:12pm)
Jelenleg 40 felhasználó böngészi ezt a fórumot.


és tök kussban van a sub... így soha nem fogjuk megelőzni a polákokat.


nem lehet már flame partykat rendezni ahol összejön 1 ora alatt 500 post
:/

AZOK A RÉGI SZÉP IDÖK : DDDD :c
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
May 2 2010 02:14pm
Quote (sylKE @ 2 May 2010 21:13)
nem lehet már flame partykat rendezni ahol összejön 1 ora alatt 500 post
:/

AZOK A RÉGI SZÉP IDÖK : DDDD :c


Akkor holnap házibuli sylnél.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 2 2010 02:15pm
Quote (David_ibolykane @ May 2 2010 08:14pm)
Akkor holnap házibuli sylnél.


annyi különbséggel, h itt én lopok le mindenkit B)
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
May 2 2010 02:33pm
jó ez a futurama
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 2 2010 03:18pm
hat ez a vasember 2 eleg szar lett. bar tudtam h angol szinkronnal kellett volna megneznem, de nem egyedul tettem :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev1209620972098209921003048Next
Closed New Topic New Poll