Quote (sunnymarcell @ 2 May 2010 19:05)
stuttgartbol irok
tok zsir van a gyereknek wii-je, azzal hulyeskedtunk eddig
meg 1 hetig maradok
mire hazaérsz nem lesz jsp accod

Quote (H4xooR @ 2 May 2010 19:21)
első 4 évadot végignéztem a how i met your motherből.
nagyon yósh
énis addíg néztem
nincs meg az utolsó évad
This post was edited by zenebuddhizmus on May 2 2010 01:22pm