d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1209520962097209820993048Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 2 2010 01:08pm
Quote (sunnymarcell @ 2 May 2010 21:05)
stuttgartbol irok

tok zsir van a gyereknek wii-je, azzal hulyeskedtunk eddig

meg 1 hetig maradok


Őszintén szólva nem hiányoztál.
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
May 2 2010 01:21pm
első 4 évadot végignéztem a how i met your motherből.

nagyon yósh
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 2 2010 01:22pm
Quote (sunnymarcell @ 2 May 2010 19:05)
stuttgartbol irok

tok zsir van a gyereknek wii-je, azzal hulyeskedtunk eddig

meg 1 hetig maradok


mire hazaérsz nem lesz jsp accod :)

Quote (H4xooR @ 2 May 2010 19:21)
első 4 évadot végignéztem a how i met your motherből.

nagyon yósh


énis addíg néztem
nincs meg az utolsó évad
:wacko:

This post was edited by zenebuddhizmus on May 2 2010 01:22pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 2 2010 01:22pm
Quote (H4xooR @ May 2 2010 07:21pm)
első 4 évadot végignéztem a how i met your motherből.

nagyon yósh


nekem annyira nem tetszett
inb4 inurfaceBalázs rage
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 2 2010 01:24pm
Quote (sylKE @ 2 May 2010 19:22)
nekem annyira nem tetszett
inb4 inurfaceBalázs rage


noob v
na megyek vissza töritételeket írni
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
May 2 2010 01:31pm
nézem az ironman2t aztan csucsulok
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
May 2 2010 01:31pm
Quote (Frostler @ 2 May 2010 21:31)
nézem az ironman2t aztan csucsulok


szar kamerás felvétel?
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
May 2 2010 01:33pm
Quote (LaserBack @ May 2 2010 07:31pm)
szar kamerás felvétel?


nem ..de se felirat se szinkron:D
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
May 2 2010 01:35pm
Quote (Frostler @ 2 May 2010 21:33)
nem ..de se felirat se szinkron:D


okj :D
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
May 2 2010 01:38pm
Quote (zenebuddhizmus @ 2 May 2010 21:22)
mire hazaérsz nem lesz jsp accod :)



énis addíg néztem
nincs meg az utolsó évad
:wacko:




:coolface:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1209520962097209820993048Next
Closed New Topic New Poll