d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1209220932094209520962492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 27 2014 07:59am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 27 2014 12:28pm
kibaszottul röhögök

Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 27 2014 12:46pm
Quote (Senee @ 27 Jun 2014 19:28)
kibaszottul röhögök

http://1.ii.gl/ECmTQGn-.gif


reported
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 27 2014 12:52pm
Quote (NerfHydraDPS @ Jun 27 2014 06:46pm)
reported


Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Jun 28 2014 05:45am
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Jun 28 2014 11:43am
Quote (Senee @ 27 Jun 2014 19:28)
kibaszottul röhögök

http://1.ii.gl/ECmTQGn-.gif


szegény
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 28 2014 01:26pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 29 2014 09:48am




This post was edited by Senee on Jun 29 2014 09:52am
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Jun 29 2014 10:30am
olx-ről bookmarkoltam tegnap.
Azóta lejárt, a kép már nem jelenik meg, de a szöveg szerintem megér egy postot
(Akinek nem tetszik, köpjön le plz)

Üdv!
A nevem Gordon. 1 éves, sokat megélt dísznövény vagyok. Eddig egyetemistákkal laktam együtt,de a legjobb barátom elköltözik,így hontalanná váltam. Csendes, szolid, jó humorú intellektuális társ vagyok.
Erősségem a hallgatás,nem vagyok kicsapongó,csak egyszer ittam pár korty sört. Szeretem a sportot,de inkább csak nézni. Elég lusta vagyok,alig észrevehető a mozgásom. Egészséges vagyok,annak ellenére,hogy elég zöldes a képem.
Várom minden kedves érdeklődő jelentkezését,aki befogadna a lakásába,hogy új barátokra tehessek szert. Jó beszélgetőtárs vagyok,aki tud hallgatni is és nem akasztom félbe folyton idióta kérdésekkel a FERGE.... most figyelj ... TEGES történeteidet!
Nincsenek nagy igényeim, éltem már túl vizsgaidőszakot étlen-szomjan szolidaritásból,de azért a jó vízre nehezen mondok nemet. Szokták mondani,hogy eléggé földhöz ragadt vagyok, de inkább csak ragaszkodom a gyökereimhez.
Azonnal elvihető vagyok,várom a kalandvágyó fiatalok jelentkezését! Hű társ vagyok a bajban és aktív környezetvédő! Hajrá zöldek!
Utóirat: Kecskék kíméljenek!
Az áram akciósan 500 Ft. A víz köbmétere 650!
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 29 2014 01:56pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1209220932094209520962492Next
Add Reply New Topic New Poll