Quote (anyd @ May 2 2010 04:28pm)
nekem ez a madaras téma nem jön be
lehet akkor már csak azért is megveszem hogy csináljak belőle némi pénzt, ugyanis 30 rongyos póló, külföldről hozták, nekem meg odaadja egyik haverom ötezerért
bár nekem tecik
This post was edited by Rezs on May 2 2010 10:32am