d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1208209210211212473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 24 2021 09:09am
Quote (Anarkin @ 24 Oct 2021 16:42)
olvasgatom a régi assa guideomat ugye
és az egyik feedback 1-2 embertől is az volt h minek FHR assára
hát most közel-0 fhr-el elkapott tele közben valami gyorsanütős nemtudommilyennevű szörny banda méggyorsabbanütős aurával
és konkrétan save and exitelnem kellett :o nem vitt ki belőle a tele (ilyen még nem volt d2r-ben)
legalább ez megerősíti a régi tapasztalataimat 🥰


az annyira gyorsna ut, hogy a jo isten ment meg kb, nem az fhr
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Oct 24 2021 09:10am
Quote (Anarkin @ 24 Oct 2021 16:19)
nem helyette dolgozik, neki dolgozik
(de nem akarok beleszólni)



én is ezen vonalon gondolkodnék

ha fizetek egy szakit, hogy burkolja le a teraszomat, akkor nem magától értetődő, hogy ha megtetszik neki egy tuja a kertemből akkor azt elviszi magával :P
hasonlóképp a fennmaradó burkoló lapokat sem

persze ha ez az egyesség része, hogy a fennmaradó az övé (vagy esetleg a tuja) az más
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Oct 24 2021 09:12am
Quote (-joey- @ Oct 24 2021 04:22pm)
Igen, te fizetsz nekem 100 fg-t, hogy rántsalak fel Hell Baalig, aztán ha Mefiből esik egy 800 fg-s Shako, akkor félreállok, és azt mondom:
"Take thy loot, Good Sir, well deserved indeed."


de az esetek 99%-ban meg nem esik semmi, és simán 100 fg volt a rush.
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Oct 24 2021 09:13am
Quote (Anarkin @ 24 Oct 2021 16:42)
olvasgatom a régi assa guideomat ugye
és az egyik feedback 1-2 embertől is az volt h minek FHR assára
hát most közel-0 fhr-el elkapott tele közben valami gyorsanütős nemtudommilyennevű szörny banda méggyorsabbanütős aurával
és konkrétan save and exitelnem kellett :o nem vitt ki belőle a tele (ilyen még nem volt d2r-ben)
legalább ez megerősíti a régi tapasztalataimat 🥰


nekem a legszebb az volt, amikor vagy 3-4 full rejuv megivása közben kaptam alsó hangon vagy 10 ütést és occu akkor persze kussban maradt :D
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Oct 24 2021 09:16am
loot a rusheré, ha fizetsz érte, ha nem, pont.
értem én, hogy alapvetően nem úgy működik mint a wowban, vagy nem kell rollolni a cuccokért, de a rusholt, level 1 szardarab miért gondolja azt hell mefinél shako dropnal, hogy ő igenis jogosult az item felére, vagy ha éppen ő veszi fel, akkor teljes mértékben.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 24 2021 09:19am
Lol ha fizetek rushert akkor ha nem feltetlenul nem muszaj le se megyek a tpn ha meg muszaj a loot kozelebe se megyek

Azert fizetek h felhuzzon, abba beleszolok h mennyire gyors vagy h melyik questeket csinaljuk de a loot az a rushere hat az o mfe az o karija az o killje..

Kb 40 embert grusholtam at mindenen es soha senki meg se kerdezte kie a loot annyira egyertelmu volt, de sztem Balunal sem pedig o joval tobb embert rusholt.

Ez a loot kérdés sose jott meg elo rushoknal csak cs ill. Baalrunoknal.
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Oct 24 2021 09:21am
Quote (Vismajor @ Oct 24 2021 05:19pm)
Lol ha fizetek rushert akkor ha nem feltetlenul nem muszaj le se megyek a tpn ha meg muszaj a loot kozelebe se megyek

Azert fizetek h felhuzzon, abba beleszolok h mennyire gyors vagy h melyik questeket csinaljuk de a loot az a rushere hat az o mfe az o karija az o killje..

Kb 40 embert grusholtam at mindenen es soha senki meg se kerdezte kie a loot annyira egyertelmu volt, de sztem Balunal sem pedig o joval tobb embert rusholt.

Ez a loot kérdés sose jott meg elo rushoknal csak cs ill. Baalrunoknal.


++
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 24 2021 09:23am
kinai terepjaro/10nek tunik ez nekem
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Oct 24 2021 09:24am
Quote (Vismajor @ Oct 24 2021 05:19pm)
Lol ha fizetek rushert akkor ha nem feltetlenul nem muszaj le se megyek a tpn ha meg muszaj a loot kozelebe se megyek

Azert fizetek h felhuzzon, abba beleszolok h mennyire gyors vagy h melyik questeket csinaljuk de a loot az a rushere hat az o mfe az o karija az o killje..

Kb 40 embert grusholtam at mindenen es soha senki meg se kerdezte kie a loot annyira egyertelmu volt, de sztem Balunal sem pedig o joval tobb embert rusholt.

Ez a loot kérdés sose jott meg elo rushoknal csak cs ill. Baalrunoknal.


akkor ha 10 fgt fizetsz/csrun akkor ha kiesik az orrod előtt 1 ber akkoris odaadod annak aki abból profitál hogy téged húz? tegyük fel hogy nem volt előre megbeszélve semmi. mert ez egy az egyben ugyanaz a szituáció, és ha fizetek a csrunért vagy a baalrunért akkor kurvára nemfogom odaadni a lootot annak aki csinálja a servicet, kivéve ha az elején megállapodtunk hogy ez csak 5fg és azért olcsó mert övé a loot

az más kérdés hogyha rusholnak akkor pont leszarom a lootot és kb afkolok miközben streamet nézek. de ha véletlenül otthagyna 1 hr-t mer nem veszi észre akkor nem szólnék neki hogy hé tesó ezt itthagytad tessék, igaz hogy 100 fgt lehúzol rólam de még eztis megkapod


ja és amúgy még mindig várok a smiter gearre amit megígértél just sayin :)

This post was edited by netket on Oct 24 2021 09:25am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 24 2021 09:27am
Quote (netket @ 24 Oct 2021 23:24)
akkor ha 10 fgt fizetsz/csrun akkor ha kiesik az orrod előtt 1 ber akkoris odaadod annak aki abból profitál hogy téged húz? tegyük fel hogy nem volt előre megbeszélve semmi. mert ez egy az egyben ugyanaz a szituáció, és ha fizetek a csrunért vagy a baalrunért akkor kurvára nemfogom odaadni a lootot annak aki csinálja a servicet, kivéve ha az elején megállapodtunk hogy ez csak 5fg és azért olcsó mert övé a loot

az más kérdés hogyha rusholnak akkor pont leszarom a lootot és kb afkolok miközben streamet nézek. de ha véletlenül otthagyna 1 hr-t mer nem veszi észre akkor nem szólnék neki hogy hé tesó ezt itthagytad tessék, igaz hogy 100 fgt lehúzol rólam de még eztis megkapod


ja és amúgy még mindig várok a smiter gearre amit megígértél just sayin :)


Ez.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1208209210211212473Next
Add Reply New Topic New Poll