Quote (sylke @ 9 Nov 2012 00:28)
elég durva egy fociedzö meg egy streamet nézö ember között párhuzamot huzni
Nem durva, valószínű, hogy 6 év után nem leszek segghülye a dotahoz azért mert 2 évig nem játszok de ugyanúgy követem/tisztában vagyok mindennel. De ha nem látod, hogy miről beszélek akkor az a te problémád.
Sokkal viccesebb amikor rici akar kioktatni, aki még changelogot se olvas.
This post was edited by Rawen on Nov 8 2012 05:33pm