Quote (Ghostmasterq @ Jun 21 2014 10:53am)
http://www.youtube.com/watch?v=UxXSHDdlh_E
nem értem miért kellett erősen kitoszni szegényt
eleg lett volna ha meg kicsit kijjebb nyujtja es lehuzza az ablakot (nyilvan nem tudja teljesen mert ott a nyél de azt otthagyja aztan majd elrepul