Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 17 2014 03:53pm)
ne erölködj
ne vergődj és nn kés
Quote (xGurke @ Jun 17 2014 03:50pm)
Megszoksz vagy megszoksz
Nem buziknak van ez a hely, sry
én is ezt mondom
ha mindegy egyes postomra órákig vergődsz, akkor nem neked való az internetes fórum
amúgy nem hiszem el, hogy nem bírod elviselni tőlem azt napi ~10 postot, mert ha a folyamatos vergődésetekre való reagálást leszámítjuk, kb. ennyi lenne. napi ~1000 postból 10.