d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1208120822083208420852492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 17 2014 06:46am
Quote (TuskesVanek @ Jun 17 2014 01:42pm)
újból kérdezem, úgy érzed hogy a te feladatod meghatározni, hogy ebben a topicban mi számít viccesnek és mi nem?


igen, en vagyok a vicckapitany
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 17 2014 06:50am
Quote (jarabekg @ Jun 17 2014 01:46pm)
igen, en vagyok a vicckapitany


nem látom a topic címében, hogy jarabekg szerint vicces képek/videok

majd ha lesz ilyen topic, vigyázok vele, ígérem
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 17 2014 06:50am
Quote (jarabekg @ Jun 17 2014 02:46pm)
igen, en vagyok a vicckapitany



Latom temanal vagyunk megint
Csatlakozom en is
Kerlek iteld meg a kifinomult humorerzekeddel h ez vicces e )))

* Quote (BmA_BeMyAngel @ Sep 29 2013 10:36pm)
dél körül valami hirtelen felindulasbol vicces hangulatom lett, es 1 késsel elkezdtem felé szurkálni (de a közelébe se volt), meg elvettem valami pénzét, és bezártam a szobájába, de mindezt csak viccből egyébként és nem komolyan.

Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 17 2014 06:52am
Quote (putincykavodka @ 17 Jun 2014 14:50)
Latom temanal vagyunk megint
Csatlakozom en is
Kerlek iteld meg a kifinomult humorerzekeddel h ez vicces e )))

* Quote (BmA_BeMyAngel @ Sep 29 2013 10:36pm)
dél körül valami hirtelen felindulasbol vicces hangulatom lett, es 1 késsel elkezdtem felé szurkálni (de a közelébe se volt), meg elvettem valami pénzét, és bezártam a szobájába, de mindezt csak viccből egyébként és nem komolyan.


én jot röhögtem rajta
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 17 2014 06:58am
Quote (sylke @ Jun 17 2014 02:52pm)
én jot röhögtem rajta


Az keves
En csak akkor hiszem el h vicces ha jarabek mondja
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 17 2014 07:07am
Quote (putincykavodka @ Jun 17 2014 01:58pm)
Az keves
En csak akkor hiszem el h vicces ha jarabek mondja


mondjuk ha le is dofott volna a kessel, azon jot rohognek
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 17 2014 07:11am
Quote (jarabekg @ Jun 17 2014 02:07pm)
mondjuk ha le is dofott volna a kessel, azon jot rohognek


"comfirmed szar a humorérzéked, ne postolj ebbe a topicba pls, ty"
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 17 2014 07:13am
dear google
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 17 2014 07:54am
vanek pls ne vergődj már megint :\\\\



amúgy most így 1 év elteltével elolvasva a quoteot beugrott hogy miért kezdtem el ezt csinálni lol! gecire unatkoztam mert ricinger már több mint 1 órája hirtelen felindulásból bement a szobájába az ágyában fetrengett és nézte a plafont, és nemvolt hajlandó megmozdulni meg megszólalni értelmesen. top lel

meg ezt többször eljátszotta 1 nap egyébként

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 17 2014 07:57am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 17 2014 08:06am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 17 2014 03:54pm)
vanek pls ne vergődj már megint :\\\\



amúgy most így 1 év elteltével elolvasva a quoteot beugrott hogy miért kezdtem el ezt csinálni lol! gecire unatkoztam mert ricinger már több mint 1 órája hirtelen felindulásból bement a szobájába az ágyában fetrengett és nézte a plafont, és nemvolt hajlandó megmozdulni meg megszólalni értelmesen. top lel

meg ezt többször eljátszotta 1 nap egyébként


Igen
Ugy atlag napi 8x
Mikor aludt)))
Go Back To Magyar Topic List
Prev1208120822083208420852492Next
Add Reply New Topic New Poll