d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1207208209210211473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 24 2021 08:13am
Quote (-joey- @ 24 Oct 2021 22:09)
:D


dzsoi bekattant
Kezdodik a smiley spam meg a tipikus auti es tarsai egyszavas valaszok.
:D
B)
:santa:
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 24 2021 08:16am
Quote (-joey- @ 24 Oct 2021 21:59)
Lol :D

Én itt be is fejeztem.
D2 community kb semmit nem változott 20 év alatt, ugyanaz a cigány mentalitás.


"d2 community"
Tok jo hogy amikor te valamivel nem ertesz egyet akkor az egybol community problema es meg veletlenul sem az van hogy esetleg te vagy a hulye.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 24 2021 08:19am
Most hogy ezt igy kitargyaltuk, osszegeznem a tortenteket:
-Joey szerint teljesen normalis hogyha kiberelnek egy buszt a haverjaival akkor csak a buszvezeto hasznalhatja a budit.
-Joey konkretan fizetne azert hogy valami csoves faszra huzza a nojet/fiujat.

10 d2 communityre ertekelem az elmult masfel oldalt 10 d2 communitybol.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 24 2021 08:19am
nem helyette dolgozik, neki dolgozik
(de nem akarok beleszólni)

---
ez pont olyan amúgy szerintem - ha már analógiák - mint amikor a teler akarja magának a brben a droppot (lásd trading forums)
miközben 8 ember nélkül nincs baalrun meg killek időben
kölcsönösen függenek egymástól
tbh ennél nagyobb rákot még nem láttam a fórumon, mint amit a brekkel csináltak az emberek a join bug után
és ennek megfelelően ezt pont addig tűrték a legtöbben, amíg nem spawnolt elég discord server ahol lehet pw-s breket szervezni (jelenleg 6 ilyen discordon vagyok, és már természetesen meg se fordul az emberek fejében h a teleré a drop)

> kölcsönösen függenek egymástól
aki húz az pénzt kap azért, amit csinál
egyiknek is kell vmi, másiknak is kell vmi
a drop meg nem is tartozik a témába amiért ott vannak (tehát defaults to ffa IMO)
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 24 2021 08:21am
Quote (Anarkin @ 24 Oct 2021 22:19)
nem helyette dolgozik, neki dolgozik
(de nem akarok beleszólni)

---
ez pont olyan amúgy szerintem - ha már analógiák - mint amikor a teler akarja magának a brben a droppot (lásd trading forums)
miközben 8 ember nélkül nincs baalrun meg killek időben
kölcsönösen függenek egymástól
tbh ennél nagyobb rákot még nem láttam a fórumon, mint amit a brekkel csináltak az emberek a join bug után
és ennek megfelelően ezt pont addig tűrték a legtöbben, amíg nem spawnolt elég discord server ahol lehet pw-s breket szervezni (jelenleg 6 ilyen discordon vagyok, és már természetesen meg se fordul az emberek fejében h a teleré a drop)

> kölcsönösen függenek egymástól
aki húz az pénzt kap azért, amit csinál
egyiknek is kell vmi, másiknak is kell vmi
a drop meg nem is tartozik a témába amiért ott vannak (tehát defaults to ffa IMO)


Inkabb ne, joey teged is leciganyoz majd.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 24 2021 08:22am
Quote (Smat @ Oct 24 2021 04:11pm)
Errol csak annyit akarok mondani, hogy a baalrun/csrun gamekben aki krealja aze a loot, sot ezen felul meg 5fg/run/spot aron arulja, de ez nyilvan teljesen rendben van, konkretan fizess azert hogy nezhesd ahogy mas felveszi a lootot.
Kb azzal egyenlo hogy fizettel azert hogy a baratnodet faszra huzza egy migrans. Nice. Gigacuck


Igen, te fizetsz nekem 100 fg-t, hogy rántsalak fel Hell Baalig, aztán ha Mefiből esik egy 800 fg-s Shako, akkor félreállok, és azt mondom:
"Take thy loot, Good Sir, well deserved indeed."
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 24 2021 08:23am
Quote (-joey- @ 24 Oct 2021 22:22)
Igen, te fizetsz nekem 100 fg-t, hogy rántsalak fel Hell Baalig, aztán ha Mefiből esik egy 800 fg-s Shako, akkor félreállok, és azt mondom:
"Take thy loot, Good Sir, well deserved indeed."


Es en nem buziskodnek, azt mondanam hogy ok, felezzuk el a shako arat. De az hogy kikoveteled magadnak mintha ez igy jarna neked, lolno.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 24 2021 08:27am
Quote (Smat @ Oct 24 2021 04:23pm)
Es en nem buziskodnek, azt mondanam hogy ok, felezzuk el a shako arat. De az hogy kikoveteled magadnak mintha ez igy jarna neked, lolno.


Ezen nincs mit követelni, baszdmeg. Én leölöm Mefit, te meg közben ott baszod magad a sarokban. Miért járna neked bármi abból a lootból, amit én csinálok?

De várjál, mondok jobbat, ez nagyon jó biznisz, majd meglátod:
Fizetek neked 10k fg-t, hogy csinálj nekem egy lvl97-es karit.
Az összes értékes loot, ami lvl service közben esik, természetesen az enyém lesz, és majd a végén kiszámoljuk, hogy 2 Ber rúna, Tal armor, stb. scenario esetén mennyivel tartozol nekem, amiért servicelhetted a karimat. ;) ;) ;)

This post was edited by -joey- on Oct 24 2021 08:29am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 24 2021 08:42am
olvasgatom a régi assa guideomat ugye
és az egyik feedback 1-2 embertől is az volt h minek FHR assára
hát most közel-0 fhr-el elkapott tele közben valami gyorsanütős nemtudommilyennevű szörny banda méggyorsabbanütős aurával
és konkrétan save and exitelnem kellett :o nem vitt ki belőle a tele (ilyen még nem volt d2r-ben)
legalább ez megerősíti a régi tapasztalataimat 🥰
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Oct 24 2021 09:06am
Quote (-joey- @ Oct 24 2021 03:55pm)
Szóval szerinted a loot a tiéd, mert te kreáltad a gamet. A te részedről a munka el van végezve. :)

OK.

Aki így gondolkozik, az egész biztosan ne várjon tőlem rush-t HC-ban.


tbh énis úgy gondolom hogyha fizetek érte akkor jogom van a loothoz ffa módon

ha ingyen kapom akkor meg a loot közelébe se megyek
Go Back To Magyar Topic List
Prev1207208209210211473Next
Add Reply New Topic New Poll