Quote (Smat @ Oct 24 2021 04:23pm)
Es en nem buziskodnek, azt mondanam hogy ok, felezzuk el a shako arat. De az hogy kikoveteled magadnak mintha ez igy jarna neked, lolno.
Ezen nincs mit követelni, baszdmeg. Én leölöm Mefit, te meg közben ott baszod magad a sarokban. Miért járna neked bármi abból a lootból, amit én csinálok?
De várjál, mondok jobbat, ez nagyon jó biznisz, majd meglátod:
Fizetek neked 10k fg-t, hogy csinálj nekem egy lvl97-es karit.
Az összes értékes loot, ami lvl service közben esik, természetesen az enyém lesz, és majd a végén kiszámoljuk, hogy 2 Ber rúna, Tal armor, stb. scenario esetén mennyivel tartozol nekem, amiért servicelhetted a karimat.

;)
This post was edited by -joey- on Oct 24 2021 08:29am