Quote (Baleee @ Jul 10 2015 05:20am)
Eletbe nem volt a digivel bajom. Mondjuk a ruterem most elkurodott, szereztem egy ujat.
De a digivel problemam egyszer nem volt. Az elore bejelenyett karbantartasokon kivul, nem emlekszem, hogy valaha is lett volna olyan, hogy nincs net. Kb 6-7 eve hasznalom. Nagyjabol 24/7.
24/7 az már 343% :XD:XD:X:DX:DX a max 1/1 lehet (10/10) azaz 100%
keppe