d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev12072082092102114683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 5 2012 02:52pm
Quote (l1v3 @ Nov 5 2012 09:49pm)
meg mindig ezen rohogok

amugy ne bantsatok mar (de tenyleg ne)


én csak viccből bántom, mert tudom hogy szereti.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 5 2012 02:52pm
Quote (Karan2_Returned @ 5 Nov 2012 21:50)
Lehet velem van a baj, de en stream nezes közben a streamre szoktam koncentralni.


multitasking bitch
Ha játszol akkor 100%ban oda figyelsz végig, ha stream megy akkor meg pl simán összerakok egy ablakban egy prezentációt miközben egy másikban a gamere is figyelek.

This post was edited by Rawen on Nov 5 2012 02:52pm
Member
Posts: 961
Joined: Apr 17 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 5 2012 02:53pm
Quote (Rawen @ 5 Nov 2012 20:52)
multitasking bitch
Ha játszol akkor 100%ban oda figyelsz végig, ha stream megy akkor meg pl simán összerakok az egyikben egy prezentációt miközben a gamere is figyelek.


en gameles kozben verem a faszom mindig
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 5 2012 02:54pm
Quote (l1v3 @ 5 Nov 2012 21:53)
en gameles kozben verem a faszom mindig


Van róla twitchen videó?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 5 2012 02:54pm
Quote (Rawen @ Nov 5 2012 08:44pm)
A community miatt. Azt amit én szeretek a játékban a  pubokban nem kapom meg, annyi időm meg nincs, hogy legyen normális teamem akivel napi 8 órában tolom.


rawen itt a legnagyobb pro
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 5 2012 02:54pm
Quote (sylke @ 5 Nov 2012 21:54)
rawen itt a legnagyobb pro


lya
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 5 2012 02:55pm
Quote (l1v3 @ Nov 5 2012 10:53pm)
en gameles kozben verem a faszom mindig


xd
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 5 2012 02:57pm
De amúgy a ti logikátok szerint pl egy fociedző se tud semmit a játékról mert már nem játszik aktívan.
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 5 2012 03:12pm
Quote (Rawen @ Nov 5 2012 10:57pm)
De amúgy a ti logikátok szerint pl egy fociedző se tud semmit a játékról mert már nem játszik aktívan.


a mi logiánk szerint te nem fociedző vagy, hanem faszrákos feeder noob
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 5 2012 03:13pm
Quote (meatyowllegs @ 5 Nov 2012 22:12)
a mi logiánk szerint te nem fociedző vagy, hanem faszrákos feeder noob


Ja ok.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12072082092102114683Next
Add Reply New Topic New Poll