d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1207208209210211327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Dec 15 2014 06:22am
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 15 2014 11:48am)
Valami csoporttarsaiddal azocializalodj esetleg :wacko:


Quote (xGurke @ Dec 15 2014 11:49am)
Tanuljal?


Bolondok vagytok?!

Finnülj
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Dec 15 2014 08:45am
Megkaptam a közgáz kettest. Kegyelemkettes. :'D
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 15 2014 03:49pm
holnap kell adni a szakdogámat

programot elindítom, null reference exception

doksit megnyitom, javítom, pdf-be mentem, megnyitom böngészőben, elírás
doksit megnyitom, javítom ,pdf-be mentem, megnyitom böngészőben, elírás
doksit megnyitom, javítom, pdf-be mentem, megnyitom böngészőben, elírás

kössz Orbán
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Dec 15 2014 03:59pm
Quote (Anarkin @ 15 Dec 2014 22:49)
holnap kell adni a szakdogámat

programot elindítom, null reference exception

doksit megnyitom, javítom, pdf-be mentem, megnyitom böngészőben, elírás
doksit megnyitom, javítom ,pdf-be mentem, megnyitom böngészőben, elírás
doksit megnyitom, javítom, pdf-be mentem, megnyitom böngészőben, elírás

kössz Orbán


download adobe reader
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 15 2014 04:10pm
Quote (Anarkin @ 15 Dec 2014 22:49)
holnap kell adni a szakdogámat

programot elindítom, null reference exception

doksit megnyitom, javítom, pdf-be mentem, megnyitom böngészőben, elírás
doksit megnyitom, javítom ,pdf-be mentem, megnyitom böngészőben, elírás
doksit megnyitom, javítom, pdf-be mentem, megnyitom böngészőben, elírás

kössz Orbán


Code
Application.ThreadException += (sender, args) => Debug.WriteLine(args.Exception);
AppDomain.CurrentDomain.UnhandledException += (sender, args) => Debug.WriteLine(args.ExceptionObject);


that should do :DDD
completely LEGIT
amúgy nincs rá szükség csak nem akarom hogy lehaljon prezi közben

This post was edited by Anarkin on Dec 15 2014 04:14pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 16 2014 01:23am
epp a szakdogam kotik :drool:
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 16 2014 04:28am
Quote (Anarkin @ 16 Dec 2014 08:23)
epp a szakdogam kotik :drool:


7-kor kelek (szerintem ez az első 26 év alatt)
copyguru
elte
"nem jó a belső kezdőlap"
laptop
lemerült, töltő nincs
epam
copyguru
elte
"így már sokkal szebb"

jó a napom eddig
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Dec 16 2014 06:50am
Amire alig tanultam, 4es lett. Alkotmányjogra széttanultam az agyam, elégtelen.
Egyetem sux
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Dec 16 2014 12:30pm
Quote
A dolgozat megírásához csak toll és számológép (programozásra nem alkalmas) használható.




okcsá
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 16 2014 12:34pm
Quote (Makkertest @ 16 Dec 2014 19:30)
http://i59.tinypic.com/9t1f6x.png

okcsá


nem mintha tudnánk hogy mit kell beütni ha lehetne :DDDD

nálunk dettó ez volt, kb 6-6 ilyen feladat each zh-n

de abból a két kis táblázatból tök jól össze lehet hozni őket

This post was edited by Anarkin on Dec 16 2014 12:35pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1207208209210211327Next
Add Reply New Topic New Poll