Quote (-joey- @ 24 Oct 2021 22:01)
Azért fizetsz, mert egy lusta szar vagy játszani, és mellé még el is várod, hogy ha esik valami, miközben a másik dolgozik helyetted, akkor az is a tiéd legyen.
KOMOLYAN BESZAROK BASZDMEG XDDDDD
??
???
kid?
?
Kifizettem a szervizdijat, ha nincs ledumalva a loot resze, akkor evidens hogy a loot nagyresze az enyem. Ha megker a rusholo hogy hagyjam meg neki a lootot akkor sincs semmi problema, de akkor en meg megkerem hogy ez mutatkozzon meg abban pl hogy 100 fg helyett csak 80-at fizetek mert kell neki a loot.
Mi olyan kurva nehez ebben?