d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1206207208209210473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 24 2021 07:55am
Quote (Smat @ Oct 24 2021 03:53pm)
Persze, sot, donoljunk is a rusholonak meg a szervizdijon felul mert megengedi hogy nezhetjuk ahogy felveszi a cuccokat.
Nagyon egyszeru peldat mondok hogy megertsd hogy ez egy budos ciganykodas csak.
Haverjaiddal bereltek egy buszt, soforrel, kifizetitek az osszeget amit kert a buszos, de a buszon levo wct csak a buszsofor hasznalhatja, ti nem.
Igy mar ertheto hogy ez mekkora ciganykodas?


Szóval szerinted a loot a tiéd, mert te kreáltad a gamet. A te részedről a munka el van végezve. :)

OK.

Aki így gondolkozik, az egész biztosan ne várjon tőlem rush-t HC-ban.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 24 2021 07:57am
Quote (-joey- @ 24 Oct 2021 21:55)
Szóval szerinted a loot a tiéd, mert te kreáltad a gamet. A te részedről a munka el van végezve. :)

OK.

Aki így gondolkozik, az egész biztosan ne várjon tőlem rush-t HC-ban.


Ha fizetek valamiert akkor igenis elvarom hogy kapjak belole valamit.
Ha ingyen csinalja valaki akkor teljesen mashogy mukodik es akkor termeszetesen a hf/droppok a rusholoe.

/e
a bold az valami trollkodas vagy csak nem erted?

This post was edited by Smat on Oct 24 2021 07:58am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 24 2021 07:59am
Quote (Smat @ Oct 24 2021 03:57pm)
Ha fizetek valamiert akkor igenis elvarom hogy kapjak belole valamit.
Ha ingyen csinalja valaki akkor teljesen mashogy mukodik es akkor termeszetesen a hf/droppok a rusholoe.


Lol :D

Én itt be is fejeztem.
D2 community kb semmit nem változott 20 év alatt, ugyanaz a cigány mentalitás.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 24 2021 08:00am
Quote (-joey- @ 24 Oct 2021 21:59)
Lol :D

Én itt be is fejeztem.
D2 community kb semmit nem változott 20 év alatt, ugyanaz a cigány mentalitás.


Ja bazdmeg, en vagyok a cigany mert fizetek valamiert es a lootbol szeretnek kapni valamit ha ugy van.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 24 2021 08:01am
Quote (Smat @ Oct 24 2021 04:00pm)
Ja bazdmeg, en vagyok a cigany mert fizetek valamiert es a lootbol szeretnek kapni valamit ha ugy van.


Azért fizetsz, mert egy lusta szar vagy játszani, és mellé még el is várod, hogy ha esik valami, miközben a másik dolgozik helyetted, akkor az is a tiéd legyen.

KOMOLYAN BESZAROK BASZDMEG XDDDDD

This post was edited by -joey- on Oct 24 2021 08:02am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 24 2021 08:02am
Joey bekattant, habzo szajjal veszi fel a lootot mert ot ezert fizettek lyl lul kek kuk
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 24 2021 08:03am
micsoda indulatok
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 24 2021 08:07am
Quote (-joey- @ 24 Oct 2021 22:01)
Azért fizetsz, mert egy lusta szar vagy játszani, és mellé még el is várod, hogy ha esik valami, miközben a másik dolgozik helyetted, akkor az is a tiéd legyen.

KOMOLYAN BESZAROK BASZDMEG XDDDDD


??
???
kid?
?
Kifizettem a szervizdijat, ha nincs ledumalva a loot resze, akkor evidens hogy a loot nagyresze az enyem. Ha megker a rusholo hogy hagyjam meg neki a lootot akkor sincs semmi problema, de akkor en meg megkerem hogy ez mutatkozzon meg abban pl hogy 100 fg helyett csak 80-at fizetek mert kell neki a loot.
Mi olyan kurva nehez ebben?
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 24 2021 08:09am
Quote (Smat @ Oct 24 2021 04:07pm)
??
???
kid?
?
Kifizettem a szervizdijat, ha nincs ledumalva a loot resze, akkor evidens hogy a loot nagyresze az enyem. Ha megker a rusholo hogy hagyjam meg neki a lootot akkor sincs semmi problema, de akkor en meg megkerem hogy ez mutatkozzon meg abban pl hogy 100 fg helyett csak 80-at fizetek mert kell neki a loot.
Mi olyan kurva nehez ebben?


:D
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 24 2021 08:11am
Quote (-joey- @ 24 Oct 2021 21:55)
Szóval szerinted a loot a tiéd, mert te kreáltad a gamet. A te részedről a munka el van végezve. :)

OK.

Aki így gondolkozik, az egész biztosan ne várjon tőlem rush-t HC-ban.


Errol csak annyit akarok mondani, hogy a baalrun/csrun gamekben aki krealja aze a loot, sot ezen felul meg 5fg/run/spot aron arulja, de ez nyilvan teljesen rendben van, konkretan fizess azert hogy nezhesd ahogy mas felveszi a lootot.
Kb azzal egyenlo hogy fizettel azert hogy a baratnodet faszra huzza egy migrans. Nice. Gigacuck
Go Back To Magyar Topic List
Prev1206207208209210473Next
Add Reply New Topic New Poll