Quote (daneeka10 @ 8 Jul 2015 11:56)
ja még angol/skót oldalről jöhet a Brewdog, ezeknél elég jó a terjesztés, van rá esély, hogy friss ami pl. IPA-nál eléggé fontos csak azért nem vettem őket külön mert amúgy teljesen az amerikai craft főzdéket nyúlják a receptjeikkel, entry/közép szint, bármi jöhet tőlük, néha el is durvulnak
Brewdog, rohogok. Olyat max akkor iszok ha nincs mas a kocsmaban.