d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12062072082092104765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 9 2015 08:17am
Quote (sylke @ Jul 9 2015 03:01pm)
mennyire kell elkeseredettnek lenni hogy vki upcs legyen


Akármennyire is szidják én lassan 5 éve vagyok UPC előfizető és egy kezemen meg tudom számolni, hányszor volt komolyabb problémám.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jul 9 2015 08:21am
Quote (-joey- @ Jul 9 2015 03:17pm)
Akármennyire is szidják én lassan 5 éve vagyok UPC előfizető és egy kezemen meg tudom számolni, hányszor volt komolyabb problémám.


lehet csak kurvajo vagy matekbol
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 9 2015 08:21am
Quote (-joey- @ 9 Jul 2015 16:17)
Akármennyire is szidják én lassan 5 éve vagyok UPC előfizető és egy kezemen meg tudom számolni, hányszor volt komolyabb problémám.


fasza
én egy kezemen meg tudom számolni hogy a ~3 évböl hányszor volt jo
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jul 9 2015 08:23am
Quote (sylke @ Jul 9 2015 03:21pm)
fasza
én egy kezemen meg tudom számolni hogy a ~3 évböl hányszor volt jo


egyszer, 3 evig?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 9 2015 08:32am
az se mindegy hol él az ember
egyik városban trehány a upc másikba nem etc
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jul 9 2015 01:25pm
Tegnap lefekudtem fel 12-kor, vilagos volt
Felkelek hajnal otkor, vilagos volt
Faszom
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 9 2015 04:31pm
Quote (daneeka10 @ 8 Jul 2015 11:56)
ja még angol/skót oldalről jöhet a Brewdog, ezeknél elég jó a terjesztés, van rá esély, hogy friss ami pl. IPA-nál eléggé fontos csak azért nem vettem őket külön mert amúgy teljesen az amerikai craft főzdéket nyúlják a receptjeikkel, entry/közép szint, bármi jöhet tőlük, néha el is durvulnak


Brewdog, rohogok. Olyat max akkor iszok ha nincs mas a kocsmaban.
Member
Posts: 215
Joined: Jun 10 2015
Gold: 0.00
Jul 9 2015 06:14pm
Quote (-joey- @ Jul 9 2015 04:17pm)
Akármennyire is szidják én lassan 5 éve vagyok UPC előfizető és egy kezemen meg tudom számolni, hányszor volt komolyabb problémám.


Nekünk digivan 5 éve

Soha nem hívtam fel őket , azt se tudom mi a h8babejelentojuk
annyi panasz volt h kivettek a discoveryt a csomagból de ennyi
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jul 9 2015 06:17pm
Quote (Usaftw @ Jul 10 2015 01:14am)
Nekünk digivan 5 éve

Soha nem hívtam fel őket , azt se tudom mi a h8babejelentojuk
annyi panasz volt h kivettek a discoveryt a csomagból de ennyi


1272
fejből tudom, annyira szinvonalas és stabil a szolgáltatásuk
mondjuk sajnos a UPC 1221-ét is tudom.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jul 9 2015 07:26pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev12062072082092104765Next
Add Reply New Topic New Poll