Quote (-joey- @ Nov 18 2016 11:52am)
10-től 14-ig van nálunk törzsidő, vagyis ha az égvilágon semmi munkád nincs, akkor is bent kell lenned 4 órát. Amit te keresel - hazamenni bármikor, ha nem tudsz mit kezedni magaddal - az inkább a kötetlen munkarend.
nem, erre gondoltam csak 13:00ig
de igy meg itt kell ülnöm reggel 8tól este 16:00ig no matter what
This post was edited by Senee on Nov 18 2016 05:14am