d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1206620672068206920704765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23
Joined: Nov 17 2016
Gold: 0.00
Nov 18 2016 04:01am
merre jár mindenki kedvenc vasutasa?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 18 2016 04:05am
Quote (Karan2_Returned @ Nov 17 2016 09:44pm)
vagy esetleg olyan embereket felvenni akik nem jspznek munkaidö alatt :wacko:


de miért ne jspzhetnének ha a munka el van végezve akkor üljenek csöndben queueueue-be?! :s
Member
Posts: 23
Joined: Nov 17 2016
Gold: 0.00
Nov 18 2016 04:19am
Quote (Senee @ Nov 18 2016 11:05am)
de miért ne jspzhetnének ha a munka el van végezve akkor üljenek csöndben queueueue-be?! :s


K-roy vagja a dolgokat :$
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 18 2016 04:24am
Quote (Kalauz_Dzsoi @ Nov 18 2016 11:19am)
K-roy vagja a dolgokat :$


eleve minek bejönni mikor van két határozat amit meg kell írni de ráér hétfőn is mert úgyis csak decembertől él majd
xD

vagy megírom azt hazamegyek

azoknak jo akiknek ilyen törzsidös izé van, bemennek 10re azt ha nincs semmi elmennek haza 1kor
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 18 2016 04:44am
Quote (Senee @ Nov 18 2016 10:24am)
eleve minek bejönni mikor van két határozat amit meg kell írni de ráér hétfőn is mert úgyis csak decembertől él majd
xD

vagy megírom azt hazamegyek

azoknak jo akiknek ilyen törzsidös izé van, bemennek 10re azt ha nincs semmi elmennek haza 1kor


A torzsido ennek pont az ellentete
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 18 2016 04:52am
Quote (Senee @ Nov 18 2016 11:24am)
eleve minek bejönni mikor van két határozat amit meg kell írni de ráér hétfőn is mert úgyis csak decembertől él majd
xD

vagy megírom azt hazamegyek

azoknak jo akiknek ilyen törzsidös izé van, bemennek 10re azt ha nincs semmi elmennek haza 1kor


10-től 14-ig van nálunk törzsidő, vagyis ha az égvilágon semmi munkád nincs, akkor is bent kell lenned 4 órát. Amit te keresel - hazamenni bármikor, ha nem tudsz mit kezedni magaddal - az inkább a kötetlen munkarend.

This post was edited by -joey- on Nov 18 2016 04:54am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 18 2016 05:14am
Quote (-joey- @ Nov 18 2016 11:52am)
10-től 14-ig van nálunk törzsidő, vagyis ha az égvilágon semmi munkád nincs, akkor is bent kell lenned 4 órát. Amit te keresel - hazamenni bármikor, ha nem tudsz mit kezedni magaddal - az inkább a kötetlen munkarend.


nem, erre gondoltam csak 13:00ig

de igy meg itt kell ülnöm reggel 8tól este 16:00ig no matter what

This post was edited by Senee on Nov 18 2016 05:14am
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 18 2016 06:41am
Quote (Senee @ Nov 18 2016 12:14pm)
nem, erre gondoltam csak 13:00ig

de igy meg itt kell ülnöm reggel 8tól este 16:00ig no matter what


ha ugyfelekkel dolgozol ez multiknal is igy mukodik, nem lehet mindenhol kotetlenul/torzsidovel dolgozni

en is minden nap 9tol 5ig dolgozok - persze nehany orakat vagy felnapokat lehet varialgatni meg dolgozhatok otthonrol is(aminek az en esetemben azert vannak hatranyai)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 18 2016 06:51am
Quote (Kalauz_Dzsoi @ 18 Nov 2016 12:01)
merre jár mindenki kedvenc vasutasa?


Éppen habzsolja a faszt valahol
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 18 2016 06:52am
Cpt_Tryhard
Go Back To Magyar Topic List
Prev1206620672068206920704765Next
Add Reply New Topic New Poll