d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1206420652066206720684765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 17 2016 07:59am
Quote (Jancsipapa @ Nov 17 2016 02:52pm)
Joenak már 3 személyes a fan klubja



ez vagy mesh, vagy rici


Rici önmagához képest elég normális mostanában, ráadásul konfluktusunk sem volt egy jó ideje. Szerintem nem ő az, bár semmi sem kizárt. Mesh meg elég keveset fórumozik, szerintem ő pont az a fajta ember - ellentétben Jarabekkel - aki dolgozik is a munkahelyén, nem csak a faszát veri. Szóval szerintem is Jarabek lesz.

Amúgy legutoljára talán Lajonak volt fan clubja, szóval elég nice.

/E: Betolt egy Belga számcímet signek, innentől 100% hogy nem Rici.

This post was edited by -joey- on Nov 17 2016 08:15am
Member
Posts: 23
Joined: Nov 17 2016
Gold: 0.00
Nov 17 2016 08:00am
Quote (llllllllllll @ Nov 17 2016 02:50pm)
Jara uj munkahelyen van, ugy tunik


felszopó 1

Quote (Jancsipapa @ Nov 17 2016 02:52pm)
Joenak már 3 személyes a fan klubja



ez vagy mesh, vagy rici


felszopó 2
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 17 2016 08:20am
Ez grabalyek lesz amúgy
Member
Posts: 23
Joined: Nov 17 2016
Gold: 0.00
Nov 17 2016 08:25am
Quote (-joey- @ Nov 17 2016 02:59pm)
Rici önmagához képest elég normális mostanában, ráadásul konfluktusunk sem volt egy jó ideje. Szerintem nem ő az, bár semmi sem kizárt. Mesh meg elég keveset fórumozik, szerintem ő pont az a fajta ember - ellentétben Jarabekkel - aki dolgozik is a munkahelyén, nem csak a faszát veri. Szóval szerintem is Jarabek lesz.

Amúgy legutoljára talán Lajonak volt fan clubja, szóval elég nice.

/E: Betolt egy Belga számcímet signek, innentől 100% hogy nem Rici.


tard?
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Nov 17 2016 09:09am
Vanek 2.0
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 17 2016 09:19am
Magát flameli
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 17 2016 09:26am
Quote (Jancsipapa @ Nov 17 2016 02:52pm)
Joenak már 3 személyes a fan klubja



ez vagy mesh, vagy rici


En vagyok
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 17 2016 10:27am
tfw 1-2 evente almodok arrol a lanyrol akibe eloszor voltam szerelmes
nem tudom eldonteni hogy az a fel perc kabulat miutan felebredek - de mar tudom hogy csak alom volt - az kibaszott szar vagy annyira nem is rossz
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Nov 17 2016 11:02am
Quote (Flutter @ 17 Nov 2016 17:27)
tfw 1-2 evente almodok arrol a lanyrol akibe eloszor voltam szerelmes
nem tudom eldonteni hogy az a fel perc kabulat miutan felebredek - de mar tudom hogy csak alom volt - az kibaszott szar vagy annyira nem is rossz



Old meg magad
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 17 2016 11:10am
Quote (NerfHydraDPS @ 17 Nov 2016 19:02)
Old meg magad


engem is megölhetne
Go Back To Magyar Topic List
Prev1206420652066206720684765Next
Add Reply New Topic New Poll