Quote (Jancsipapa @ Nov 17 2016 02:52pm)
Joenak már 3 személyes a fan klubja
ez vagy mesh, vagy rici
Rici önmagához képest elég normális mostanában, ráadásul konfluktusunk sem volt egy jó ideje. Szerintem nem ő az, bár semmi sem kizárt. Mesh meg elég keveset fórumozik, szerintem ő pont az a fajta ember - ellentétben Jarabekkel - aki dolgozik is a munkahelyén, nem csak a faszát veri. Szóval szerintem is Jarabek lesz.
Amúgy legutoljára talán Lajonak volt fan clubja, szóval elég nice.
/E: Betolt egy Belga számcímet signek, innentől 100% hogy nem Rici.
This post was edited by -joey- on Nov 17 2016 08:15am