Quote (Nerz8_Returned @ Nov 15 2016 10:26pm)
ha el nem felejtem, holnap lemegyek a sarki kisboltba ahol csináltak ilyen monster sarkot
egész nap áll ott egy csávó, de a kutya sem jár a közelében, mert az emberek 90% aki odajár 80 felett van
ma odamentem és kaptam egy ingyen monstert