d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1206120622063206420654765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 16 2016 01:22am
Quote (Nerz8_Returned @ Nov 15 2016 10:26pm)


press f to pay respects
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 16 2016 01:23am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Nov 15 2016 03:52pm)
Nektek mi a kedvenc sálkötésetek?
Életemben elöször vettem sálat, elég béna a legtöbb


esetek 90%-ban ascot wrap, de ha rohanok vagy valami, akkor van hogy én is egy sima slip knot(no metal) kötést tolok, ami 3sec kb
Member
Posts: 1,201
Joined: Jun 20 2012
Gold: 1.00
Nov 16 2016 01:58am
mizu serácok
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Nov 16 2016 04:56am


tatabánya 101

This post was edited by text_killer on Nov 16 2016 04:56am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 16 2016 04:58am
Quote (text_killer @ Nov 16 2016 11:56am)


:DD

szegény halacskák
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 16 2016 05:26am
Quote
Ezt a levelet azért kapod, mert online jegyet vásároltál a Devin Townsend Project 2017. február 13-i koncertjére. Ezúton értesítünk, hogy a budapesti koncert helyszíne megváltozott. A fellépés a nagy érdeklődésre való tekintettel az A38 Hajó helyett a Barba Negra Music Clubban lesz megtartva, változatlan időpontban.


Köszi szépen, basszátok meg... Az A38-on tökéletes a hangosítás, a Barba Negra-ban meg egy kásás fos. Totally worth it.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 16 2016 05:30am
Quote (-joey- @ Nov 16 2016 12:26pm)
Köszi szépen, basszátok meg... Az A38-on tökéletes a hangosítás, a Barba Negra-ban meg egy kásás fos. Totally worth it.

ménem szedted inkább le ncorerol
abba nincs más ember bevonva és így komplikációk se léphettek volna fel

és legalább emberek közé se kell menni
x:d

This post was edited by Senee on Nov 16 2016 05:35am
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 16 2016 06:23am
Quote (-joey- @ Nov 16 2016 01:26pm)
Köszi szépen, basszátok meg... Az A38-on tökéletes a hangosítás, a Barba Negra-ban meg egy kásás fos. Totally worth it.


dec 6-án megyek amon amarth + grand magusra barba negrába, nem szokott az olyan szar lenni
bár a38 on még csak elektronikus zenén voltam
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 16 2016 06:48am
Quote (cowding @ Nov 16 2016 01:23pm)
dec 6-án megyek amon amarth + grand magusra barba negrába, nem szokott az olyan szar lenni
bár a38 on még csak elektronikus zenén voltam


Egyszer hallgass meg egy rock/metál koncertet a Hajón és többé nem vágysz vissza a Barba Negrába.
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 16 2016 11:38am
Quote (-joey- @ Nov 16 2016 01:48pm)
Egyszer hallgass meg egy rock/metál koncertet a Hajón és többé nem vágysz vissza a Barba Negrába.


ha meghallgatnék egy metál koncertet a hajón akkor többé sehova se vágynék nagyon, max a jéghideg dunába fejjel előre
Go Back To Magyar Topic List
Prev1206120622063206420654765Next
Add Reply New Topic New Poll