Quote (-joey- @ Nov 16 2016 12:26pm)
Köszi szépen, basszátok meg... Az A38-on tökéletes a hangosítás, a Barba Negra-ban meg egy kásás fos. Totally worth it.
ménem szedted inkább le ncorerol
abba nincs más ember bevonva és így komplikációk se léphettek volna fel
és legalább emberek közé se kell menni
x:d
This post was edited by Senee on Nov 16 2016 05:35am