Quote (Vismajor @ 29 May 2014 10:25)
erről a finn-norvég-svéd vicc jut az eszembe
A finn a norvég meg a svéd elmegy hajózni, és hajótörést szenvednek egy szigeten ahol kannibálok élnek
Megakarják enni őket de teljesítik egy kívánságukat utoljára
A norvég: Szeretném látni még utoljára a feleségem! jó, megkeresik, odaviszik, találkoznak aztán megnyúzzák megfőzik és megeszik a bőréből kenut készítenek h elmehessenek a szigetről a kanibálok
A finn: Én csak egy üveg vodkát kérek. Jó, kap egy üveg vodkát majd megnyúzzák és megsütik,a bőréből kenut készítenek
A svéd: megragad egy villát elkezdi szurkálni magát és kiabálja: BELŐLEM CSINÁLJATOK KENUT BUZIK
jószar vicc de hasonló
aszittem, a finn marad a vegere, es az lesz a poen, hogy a finneknek kurvajo oktatasi rendszeruk van, tomegkozlekedesuk meg tok kedvesek is + meg kene tanulnom finnul es a baratnom is finn