d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1206120622063206420652492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 29 2014 02:30am
Quote (Vismajor @ May 29 2014 09:25am)
erről a finn-norvég-svéd vicc jut az eszembe
A finn a norvég meg a svéd elmegy hajózni, és hajótörést szenvednek egy szigeten ahol kannibálok élnek
Megakarják enni őket de teljesítik egy kívánságukat utoljára
A norvég: Szeretném látni még utoljára a feleségem! jó, megkeresik, odaviszik, találkoznak aztán megnyúzzák megfőzik és megeszik a bőréből kenut készítenek h elmehessenek a szigetről a kanibálok
A finn: Én csak egy üveg vodkát kérek. Jó, kap egy üveg vodkát majd megnyúzzák és megsütik,a  bőréből kenut készítenek
A svéd: megragad egy villát elkezdi szurkálni magát és kiabálja: BELŐLEM CSINÁLJATOK KENUT BUZIK



jószar vicc de hasonló


n1 vicc :D
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 29 2014 02:34am
Quote (Vismajor @ May 29 2014 10:25am)
erről a finn-norvég-svéd vicc jut az eszembe
A finn a norvég meg a svéd elmegy hajózni, és hajótörést szenvednek egy szigeten ahol kannibálok élnek
Megakarják enni őket de teljesítik egy kívánságukat utoljára
A norvég: Szeretném látni még utoljára a feleségem! jó, megkeresik, odaviszik, találkoznak aztán megnyúzzák megfőzik és megeszik a bőréből kenut készítenek h elmehessenek a szigetről a kanibálok
A finn: Én csak egy üveg vodkát kérek. Jó, kap egy üveg vodkát majd megnyúzzák és megsütik,a  bőréből kenut készítenek
A svéd: megragad egy villát elkezdi szurkálni magát és kiabálja: BELŐLEM CSINÁLJATOK KENUT BUZIK



jószar vicc de hasonló


és a kannibálok honnan szedik elő a feleségét? elmentek érte Európába?
honnan van a kannibáloknak vodkajuk?
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 29 2014 02:37am
Quote (Saenchai @ May 29 2014 09:34am)
és a kannibálok honnan szedik elő a feleségét? elmentek érte Európába?
honnan van a kannibáloknak vodkajuk?


az teljesen lényegtelen :D
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 29 2014 02:58am
Quote (Vismajor @ 29 May 2014 10:25)
erről a finn-norvég-svéd vicc jut az eszembe
A finn a norvég meg a svéd elmegy hajózni, és hajótörést szenvednek egy szigeten ahol kannibálok élnek
Megakarják enni őket de teljesítik egy kívánságukat utoljára
A norvég: Szeretném látni még utoljára a feleségem! jó, megkeresik, odaviszik, találkoznak aztán megnyúzzák megfőzik és megeszik a bőréből kenut készítenek h elmehessenek a szigetről a kanibálok
A finn: Én csak egy üveg vodkát kérek. Jó, kap egy üveg vodkát majd megnyúzzák és megsütik,a  bőréből kenut készítenek
A svéd: megragad egy villát elkezdi szurkálni magát és kiabálja: BELŐLEM CSINÁLJATOK KENUT BUZIK



jószar vicc de hasonló


aszittem, a finn marad a vegere, es az lesz a poen, hogy a finneknek kurvajo oktatasi rendszeruk van, tomegkozlekedesuk meg tok kedvesek is + meg kene tanulnom finnul es a baratnom is finn
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 29 2014 03:00am
Quote (bajcli @ 29 May 2014 10:58)
aszittem, a finn marad a vegere, es az lesz a poen, hogy a finneknek kurvajo oktatasi rendszeruk van, tomegkozlekedesuk meg tok kedvesek is + meg kene tanulnom finnul es a baratnom is finn


Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 29 2014 03:04am
Quote (bajcli @ May 29 2014 09:58am)
aszittem, a finn marad a vegere, es az lesz a poen, hogy a finneknek kurvajo oktatasi rendszeruk van, tomegkozlekedesuk meg tok kedvesek is + meg kene tanulnom finnul es a baratnom is finn


kurvára nem kedvesek
meg a tömegközlekedés is szar
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 29 2014 03:06am
Quote (Vismajor @ May 29 2014 10:04am)
kurvára nem kedvesek
meg a tömegközlekedés is szar


De azert az utolso ket allitast nem cafolod.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 29 2014 03:08am
Quote (Karan2_Returned @ May 29 2014 10:06am)
De azert az utolso ket allitast nem cafolod.


hát ami igaz az igaz
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 29 2014 03:24am
Quote (bajcli @ 29 May 2014 10:58)
aszittem, a finn marad a vegere, es az lesz a poen, hogy a finneknek kurvajo oktatasi rendszeruk van, tomegkozlekedesuk meg tok kedvesek is + meg kene tanulnom finnul es a baratnom is finn


Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 29 2014 12:16pm
tagged: anarkin, rrc
Az első ilyen macska related kép amin nevettem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1206120622063206420652492Next
Add Reply New Topic New Poll