Quote (MarcusD @ Nov 15 2016 05:13pm)
félbehajtom, rátekerem a nyakamra és a maradékot átfűzöm a hurkon és beletűröm a kabátomba hogy ne lógjon
igazából ez az egyetlen "sálkötés" amit ismerek de lehet állítani mennyire szoros anélkül hogy újratekernéd a nyakad körül az egészet
ez túl rövid, valami hosszabb verzió kellene
most vettem egy fasza kabátot és egész jó sállal btw, már csak egy normális sapkát kellene találnom ami tetszik is