d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1206020612062206320642492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 27 2014 04:49am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 27 2014 05:59am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 27 2014 12:24pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 27 2014 05:09pm
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 27 2014 05:19pm
Quote (Ghostmasterq @ 27 May 2014 19:24)
https://31.media.tumblr.com/2a0c254bae1f0f922e49e121aa11de70/tumblr_n5sf9zWdE11rves7ho1_400.gif


mind = blown
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
May 28 2014 12:51am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 28 2014 04:24am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 28 2014 04:50pm
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 29 2014 02:15am
xD

Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 29 2014 02:25am
Quote (TuskesVanek @ May 29 2014 09:15am)
xD

http://hugelolcdn.com/i700/282920.jpg


erről a finn-norvég-svéd vicc jut az eszembe
A finn a norvég meg a svéd elmegy hajózni, és hajótörést szenvednek egy szigeten ahol kannibálok élnek
Megakarják enni őket de teljesítik egy kívánságukat utoljára
A norvég: Szeretném látni még utoljára a feleségem! jó, megkeresik, odaviszik, találkoznak aztán megnyúzzák megfőzik és megeszik a bőréből kenut készítenek h elmehessenek a szigetről a kanibálok
A finn: Én csak egy üveg vodkát kérek. Jó, kap egy üveg vodkát majd megnyúzzák és megsütik,a bőréből kenut készítenek
A svéd: megragad egy villát elkezdi szurkálni magát és kiabálja: BELŐLEM CSINÁLJATOK KENUT BUZIK



jószar vicc de hasonló
Go Back To Magyar Topic List
Prev1206020612062206320642492Next
Add Reply New Topic New Poll