Quote (XxPiTyUkAxX @ Nov 15 2016 04:52pm)
Nektek mi a kedvenc sálkötésetek?
Életemben elöször vettem sálat, elég béna a legtöbb
hagyok egy rovidebbet meg egy hosszabbat, es a roviden at hatravetem a hosszabbat
nekem is sokaig tartott megszokni(~2.5 eve vettem eletem elso saljat), de elmult
Quote (sylke @ Nov 15 2016 05:02pm)
körbetekerem simán, hátha egyszer beleakadok egy fába és akkor azonnal megoldodik minden problémám
koss a sal vegere egy damilt, es eloszor azt tekerd korbe, aztan hagyd hogy a salad lobogjon mint az allat/lelogjon a foldre