d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1205920602061206220632492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 26 2014 04:59pm
anyam megkonnyebbulten szokott felsohajtani, ha rantot hust kerek matrai borzaska vagy solet helyett
mi olyan nehez egy rantotthus elkiszetesen :wacko:
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 26 2014 05:05pm
Quote (Eoghan @ 26 May 2014 23:59)
anyam megkonnyebbulten szokott felsohajtani, ha rantot hust kerek matrai borzaska vagy solet helyett
mi olyan nehez egy rantotthus elkiszetesen :wacko:


Megértem, hogy fogalmad sincs mi olyan "nehéz" benne ha anyád csinálja.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 26 2014 05:17pm
Quote (Psyclon @ 27 May 2014 01:05)
Megértem, hogy fogalmad sincs mi olyan "nehéz" benne ha anyád csinálja.


lestat kerlek
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 26 2014 05:29pm
amugy egy rantott hust eleg konnyu szarra megcsinalni
ha nem klopfolod ki elegge a hust akkor kemeny es szaraz lesz
ha nincs a panirban so sotlan, ha tul sok akkor meg ehetetlen kb

ettol fuggetlenul nem olyan nehez elkesziteni, de ragad, koszol, budos, sokaig tart, rakot es ecet is okoz
raadasul szerintem kozel sem olyan jo mint egy ciganypecsenye vagy akarmi

inb4 warn suspend 5 ev fegy haz rasszizmusert
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 26 2014 05:53pm
a világ legnehezebb dolga rántotthúst sütni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 26 2014 05:56pm
Quote (Ghostmasterq @ May 26 2014 11:53pm)
a világ legnehezebb dolga rántotthúst sütni


virslitfözni nehezebb
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 26 2014 06:46pm
Quote (Psyclon @ May 26 2014 11:05pm)
Megértem, hogy fogalmad sincs mi olyan "nehéz" benne ha anyád csinálja.


soon acquired immune deficiency syndrome
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 26 2014 10:25pm
Quote (Psyclon @ 27 May 2014 00:05)
Megértem, hogy fogalmad sincs mi olyan "nehéz" benne ha anyád csinálja.


Es amugy a masnapos rantotthusrol mi a velemenyed ?
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 26 2014 10:26pm
Quote (josheide @ May 27 2014 05:25am)
Es amugy a masnapos rantotthusrol mi a velemenyed ?


azt minden normális ember kibassza a kukába.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 27 2014 03:52am
Quote (josheide @ May 27 2014 05:25am)
Es amugy a masnapos rantotthusrol mi a velemenyed ?


kibasszák a kukába és megetetik a takarítónővel
Go Back To Magyar Topic List
Prev1205920602061206220632492Next
Add Reply New Topic New Poll