Quote (ReDEyeS @ 24 Oct 2021 14:46)
Filozófiai kérdés:
mondjuk egy Hell rush során kié a drop?
a rusholóé vagy a rusholtatóért?
A rushért mint szolgáltatás a végén fizetsz és nem szívesség jellegű
kíváncsi vagyok a véleményekre, nem emlékszem régen mi volt az "etikett" erre
ha nincs megbeszélve akkor free for all szerintem
pláne ha fizetsz érte nem is kérdés xD ha valaki 300 fg-ért tol nekem egy 8 perces rusht, akkor biztos h nem kap semmit azon felül...
de amúgy ez nem egy gyakori szitu gondolom, általában az életéért fut az ember -100 allressel, nem h odaálljon mephi mellé
ha ingyen húz vki, és esik egy ber, és véletlenül fel is tudom venni, akkor fel is venném és felezném
és visszafele is remélném ezt -- h egy haver aki ingyen húz is felezné (/e: szólni nem szólnék érte)
testvéri alapon 😊
ugyanezen az alapon lehet kedveskedni...
nap végén én pl szoktam tip-et küldeni annak a br hostnak aki tényleg normális és letelézett mondjuk százat, én meg mfeltem ugyanannyit nilánál -- ránézek h közben mennyi andy face-t meg key-t adtam el, és átdobom a 10-20%-át
tegnap pl odaadtam a második uniq unid ringemet a hostnak nilától és beírtam mellé h gl for soj (nyílván nagel lett)
de ezt csak én gondolom így persze
This post was edited by Anarkin on Oct 24 2021 07:53am