d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1205206207208209473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Oct 24 2021 06:46am
Filozófiai kérdés:

mondjuk egy Hell rush során kié a drop?
a rusholóé vagy a rusholtatóért?

A rushért mint szolgáltatás a végén fizetsz és nem szívesség jellegű

kíváncsi vagyok a véleményekre, nem emlékszem régen mi volt az "etikett" erre
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 24 2021 06:48am
Quote (ReDEyeS @ Oct 24 2021 02:46pm)
Filozófiai kérdés:

mondjuk egy Hell rush során kié a drop?
a rusholóé vagy a rusholtatóért?

A rushért mint szolgáltatás a végén fizetsz és nem szívesség jellegű

kíváncsi vagyok a véleményekre, nem emlékszem régen mi volt az "etikett" erre


Rushnál mindig a rusholóé volt a loot. A legnagyobb gyökérség olyankor felvenni a dropot.
Member
Posts: 1,011
Joined: Feb 9 2008
Gold: 239.05
Oct 24 2021 06:56am
Quote (ReDEyeS @ 24 Oct 2021 14:46)
Filozófiai kérdés:

mondjuk egy Hell rush során kié a drop?
a rusholóé vagy a rusholtatóért?

A rushért mint szolgáltatás a végén fizetsz és nem szívesség jellegű

kíváncsi vagyok a véleményekre, nem emlékszem régen mi volt az "etikett" erre


Nem tudom. Én legutóbb online nyomtam, rush for rush alapon. Korrektebb, mint elvenni a HF Q-t. Na jó, az nem hell rush volt. <_<

This post was edited by Hunlionskull on Oct 24 2021 06:57am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 24 2021 07:03am
Quote (ReDEyeS @ 24 Oct 2021 14:46)
Filozófiai kérdés:

mondjuk egy Hell rush során kié a drop?
a rusholóé vagy a rusholtatóért?

A rushért mint szolgáltatás a végén fizetsz és nem szívesség jellegű

kíváncsi vagyok a véleményekre, nem emlékszem régen mi volt az "etikett" erre


ha nincs megbeszélve akkor free for all szerintem
pláne ha fizetsz érte nem is kérdés xD ha valaki 300 fg-ért tol nekem egy 8 perces rusht, akkor biztos h nem kap semmit azon felül...
de amúgy ez nem egy gyakori szitu gondolom, általában az életéért fut az ember -100 allressel, nem h odaálljon mephi mellé

ha ingyen húz vki, és esik egy ber, és véletlenül fel is tudom venni, akkor fel is venném és felezném
és visszafele is remélném ezt -- h egy haver aki ingyen húz is felezné (/e: szólni nem szólnék érte)
testvéri alapon 😊

ugyanezen az alapon lehet kedveskedni...
nap végén én pl szoktam tip-et küldeni annak a br hostnak aki tényleg normális és letelézett mondjuk százat, én meg mfeltem ugyanannyit nilánál -- ránézek h közben mennyi andy face-t meg key-t adtam el, és átdobom a 10-20%-át
tegnap pl odaadtam a második uniq unid ringemet a hostnak nilától és beírtam mellé h gl for soj (nyílván nagel lett)

de ezt csak én gondolom így persze

This post was edited by Anarkin on Oct 24 2021 07:53am
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Oct 24 2021 07:10am
Quote (-joey- @ Oct 24 2021 02:48pm)
Rushnál mindig a rusholóé volt a loot. A legnagyobb gyökérség olyankor felvenni a dropot.


akkoris ha fizetsz a rushért?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 24 2021 07:18am
ha nincs előre megbeszélve akkor ffa a loot
ha megvan beszélve és nem tetszenek a feltételek, nem kötelező odamenni
ha egy barátoddal vagytok egy gameben akkor meg illene felezni tbh

mindenesetre a lényeg az az, hogy sztem vadidegen ember esetében ha nincsenek előre lefektetve a szabályok akkor nincs min fennakadni, ha az veszi fel a lootot aki tudja, nem is lehet ellenőrizni, meg elvárni sem ilyen helyzetben, hogy ott hagyja meg szóljon, hogy hé kiesett egy ber vagy valami

This post was edited by Cpt_Ghost on Oct 24 2021 07:18am
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Oct 24 2021 07:22am
egyetértek és ezért volt furcsa, hogy tegnap hell rushért fizettem és a csávó elkezdett anyázni, mert vettem fel droppot
(főleg úgy, hogy random szarok estek és csak reflexből veszegettem fel ami lenn maradt, szó se volt ber-ről és társairól...)

ha szívességből megy a rush, akkor alap h a rusholójé szerintem minden

ha én rusholok vkit szórakozásból és látom h a másik örül még egy flaw. gem-nek is, akkor hagyom neki úgy is...

ha fizet az ember érte, akkor úgy gondolom az a rusholté, aki fizet

ha baráti, akkor osztás vagy megbeszélés

This post was edited by ReDEyeS on Oct 24 2021 07:23am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 24 2021 07:39am
Quote (netket @ Oct 24 2021 03:10pm)
akkoris ha fizetsz a rushért?


Igen.

A rusholó öli a mobokat, szerintem magától értetődik, hogy azé a loot, aki öl.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 24 2021 07:45am
Quote (ReDEyeS @ 24 Oct 2021 20:46)
Filozófiai kérdés:

mondjuk egy Hell rush során kié a drop?
a rusholóé vagy a rusholtatóért?

A rushért mint szolgáltatás a végén fizetsz és nem szívesség jellegű

kíváncsi vagyok a véleményekre, nem emlékszem régen mi volt az "etikett" erre


Ha fizetek erte akkor az enyem nagyreszt vagy ffa, ha valaki szivessegbol csinalja ingyen akkor az ove, ha valami haver huzna akivel egyutt szoktunk jatszani akkor meg felezzuk vagy csak siman szarunk bele es aki kapja marja alapon megy, max elkerjuk az itemet ha esetleg kell.
Ezert nem ertem hogy mi a problema azzal hogyha a leecherek felveszik a cuccokat, foleg akkor ha fizettek mondjuk 30 baalrunert 5/run ertekben..
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 24 2021 07:53am
Quote (-joey- @ 24 Oct 2021 21:39)
Igen.

A rusholó öli a mobokat, szerintem magától értetődik, hogy azé a loot, aki öl.


Persze, sot, donoljunk is a rusholonak meg a szervizdijon felul mert megengedi hogy nezhetjuk ahogy felveszi a cuccokat.
Nagyon egyszeru peldat mondok hogy megertsd hogy ez egy budos ciganykodas csak.
Haverjaiddal bereltek egy buszt, soforrel, kifizetitek az osszeget amit kert a buszos, de a buszon levo wct csak a buszsofor hasznalhatja, ti nem.
Igy mar ertheto hogy ez mekkora ciganykodas?

This post was edited by Smat on Oct 24 2021 07:54am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1205206207208209473Next
Add Reply New Topic New Poll