d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12052062072082094765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 9 2015 07:26am
Igen fontos munkaügyi dolgokrol lenne szó, igy ha a probléma tartós fenállása esedékes szolgáltatót szeretnék váltani

nem megy a poe
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 9 2015 07:32am
Quote (Cpt_Ghost @ 9 Jul 2015 14:26)
Igen fontos munkaügyi dolgokrol lenne szó, igy ha a probléma tartós fenállása esedékes szolgáltatót szeretnék váltani

nem megy a poe


patriknak meg fárinak anno mekkora kiesese lett volna ha nem megy a d3 ejjel nappal
ez uzlet!!!44negy
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 9 2015 07:35am
Quote (Cpt_Ghost @ 9 Jul 2015 15:26)
Igen fontos munkaügyi dolgokrol lenne szó, igy ha a probléma tartós fenállása esedékes szolgáltatót szeretnék váltani

nem megy a poe


:D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 9 2015 07:44am
tegnap volt net 5 percig, 2 percig nem volt és ezt csinalta azt inkabb lefektem' aludni
remélem csak a vihar baszkodott meg vmi kábelokat és ma már kijavitották

baszogattam a routert remélem az se ártott neki pluszban haha
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 9 2015 07:48am
tfw a tegnapi hatalmas viharban is gond nelkul ment a net
4 eve vagyunk upcsek es kb 2x volt vmi problema
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 9 2015 07:49am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 9 2015 03:26pm)
Igen fontos munkaügyi dolgokrol lenne szó, igy ha a probléma tartós fenállása esedékes szolgáltatót szeretnék váltani

nem megy a poe



Sherlockd

Amnugy apamnak se tul jo hogy nincs net es ott mar ugye nem 40 forintrol van szo

Quote (GoreKnight9 @ Jul 9 2015 03:48pm)
tfw a tegnapi hatalmas viharban is gond nelkul ment a net
4 eve vagyunk upcsek es kb 2x volt vmi problema


Most ahogy jottem ors fele lattam h upcsek mar ott jatijak a kabelt amirol a tuzoltok eppen leszedtek 5 tonna fat

Erosen gondolkodom h at kene menni, utobbi 1 evbe ki van a faszom a telekommal
Csak nekunk egybe van telefon + tv + 100 megas net 2x ezerert, nemtudom ott miket lehet kapni

This post was edited by cowding on Jul 9 2015 07:51am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 9 2015 07:49am
Quote (Senee @ 9 Jul 2015 15:44)
tegnap volt net 5 percig, 2 percig nem volt és ezt csinalta azt inkabb lefektem' aludni
remélem csak a vihar baszkodott meg vmi kábelokat és ma már kijavitották

baszogattam a routert remélem az se ártott neki pluszban haha


nálunk elment, pont raididőben

mobilnetről raideltem :XD
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 9 2015 08:01am
mennyire kell elkeseredettnek lenni hogy vki upcs legyen
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 9 2015 08:02am
Quote (sylke @ 9 Jul 2015 16:01)
mennyire kell elkeseredettnek lenni hogy vki upcs legyen


falun mi van nektek?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 9 2015 08:08am
Quote (sylke @ 9 Jul 2015 15:01)
mennyire kell elkeseredettnek lenni hogy vki upcs legyen


120mb/s net
140 csatorna ebbol 30 hd
telefon is olcso
12k/ ho

geci elkeseredett vagyok
Go Back To Magyar Topic List
Prev12052062072082094765Next
Add Reply New Topic New Poll