Quote (Cpt_Ghost @ Jul 9 2015 03:26pm)
Igen fontos munkaügyi dolgokrol lenne szó, igy ha a probléma tartós fenállása esedékes szolgáltatót szeretnék váltani
nem megy a poe
Sherlockd
Amnugy apamnak se tul jo hogy nincs net es ott mar ugye nem 40 forintrol van szo
Quote (GoreKnight9 @ Jul 9 2015 03:48pm)
tfw a tegnapi hatalmas viharban is gond nelkul ment a net
4 eve vagyunk upcsek es kb 2x volt vmi problema
Most ahogy jottem ors fele lattam h upcsek mar ott jatijak a kabelt amirol a tuzoltok eppen leszedtek 5 tonna fat
Erosen gondolkodom h at kene menni, utobbi 1 evbe ki van a faszom a telekommal
Csak nekunk egybe van telefon + tv + 100 megas net 2x ezerert, nemtudom ott miket lehet kapni
This post was edited by cowding on Jul 9 2015 07:51am