Quote (CyberPunk666 @ Apr 7 2013 02:48pm)
a subon kétféle ember van.
> aki narkós vagy narkós volt
> aki leszarja magasról
(esetleg lehet olyan is aki mindkettő)
szerintem a mi generációnkból már minden társaságban van legalább 1-2 szívós arc, és egyre többen jönnek rá, hogy attól, hogy füvezel nem fogod feltétlenül eladni anyádék tv-jét + nem fogsz 70 éves néniket leütni egy kis apróért, ahogy azt pl. a szüleink generációjába sulykolták