d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12052062072082095001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Apr 7 2013 06:52am
Quote (CyberPunk666 @ 7 Apr 2013 14:48)
a subon kétféle ember van.

> aki narkós vagy narkós volt
> aki leszarja magasról

(esetleg lehet olyan is aki mindkettő)


Y meg a minden heten szetcsapom a majam de a drogok rosszak mmmmkay emberek.

This post was edited by ecneB on Apr 7 2013 06:52am
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 7 2013 06:59am
Quote (ecneB @ Apr 7 2013 02:52pm)
Y meg a minden heten szetcsapom a majam de a drogok rosszak mmmmkay emberek.


az alkohol csak kihozza belőlem az állatot , a fű legalább békés üzemmódra kapcsol
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 7 2013 07:03am
ez amúgy mi a geciéért van ?
bárki leírja, hogy "game" - aláhúzza feketén és egy linket csinál belőle amire, ha ráviszem az egeret kihozza ez kurva tankos játék reklámját



Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 7 2013 07:07am
Quote (SnoopDogg @ Apr 7 2013 03:03pm)
ez amúgy mi a geciéért van ?
bárki leírja, hogy "game" - aláhúzza feketén és egy linket csinál belőle amire, ha ráviszem az egeret kihozza ez kurva tankos játék reklámját

http://i47.tinypic.com/14o8l2.jpg


leszedtél valami szar bővítményt
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 7 2013 07:45am
Quote (SnoopDogg @ Apr 7 2013 02:03pm)
ez amúgy mi a geciéért van ?
bárki leírja, hogy "game" - aláhúzza feketén és egy linket csinál belőle amire, ha ráviszem az egeret kihozza ez kurva tankos játék reklámját

http://i47.tinypic.com/14o8l2.jpg


pedig szar game
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 7 2013 07:53am
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=66980557&f=129

Spam: This topic was closed due to excessive off-topic posts.

:(
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 7 2013 08:10am
Quote (Rawen @ Apr 7 2013 02:53pm)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=66980557&f=129

Spam: This topic was closed due to excessive off-topic posts.

:(


én 15 percet kaptam niggerezésért
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 7 2013 08:10am
Quote (jarabekg @ 7 Apr 2013 15:10)
én 15 percet kaptam niggerezésért


kulonleges banasmod
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 7 2013 08:55am
Quote (jarabekg @ Apr 7 2013 03:10pm)
én 15 percet kaptam niggerezésért


enyhítő körülményként figyelembe vehették volna a júdeai származásodat, mi?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 7 2013 09:27am
Quote (CyberPunk666 @ Apr 7 2013 02:48pm)
a subon kétféle ember van.

> aki narkós vagy narkós volt
> aki leszarja magasról

(esetleg lehet olyan is aki mindkettő)


szerintem a mi generációnkból már minden társaságban van legalább 1-2 szívós arc, és egyre többen jönnek rá, hogy attól, hogy füvezel nem fogod feltétlenül eladni anyádék tv-jét + nem fogsz 70 éves néniket leütni egy kis apróért, ahogy azt pl. a szüleink generációjába sulykolták
Go Back To Magyar Topic List
Prev12052062072082095001Next
Closed New Topic New Poll