d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev12052062072082094683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Nov 5 2012 02:39pm
Rezs kérdezi:

ki az aki aktívan játszik?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Nov 5 2012 02:41pm
Quote (Nerz8 @ 5 Nov 2012 21:39)
Rezs kérdezi:

ki az aki aktívan játszik?


el kell, hogy keseritsem, rawen sajnos csak streamet nez
de azt aktivan, mar ket eve

This post was edited by SummertimeClothes on Nov 5 2012 02:41pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 5 2012 02:41pm
Quote (SummertimeClothes @ 5 Nov 2012 21:41)
el kell, hogy keseritsem, rawen sajnos csak streamet nez
de azt aktivan, mar ket eve


Pedig játszanék vele, biztos ultrahighskilled :(
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Nov 5 2012 02:43pm
Quote (Rawen @ 5 Nov 2012 20:41)
Pedig játszanék vele, biztos ultrahighskilled :(


btw ha ennyire fanboy vagy, miért nem játszol?
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 5 2012 02:43pm
Quote (SummertimeClothes @ Nov 5 2012 09:41pm)
el kell, hogy keseritsem, rawen sajnos csak streamet nez
de azt aktivan, mar ket eve


röhögök
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 5 2012 02:43pm
Quote (Nerz8 @ Nov 5 2012 10:39pm)
Rezs kérdezi:

ki az aki aktívan játszik?


menjen lolozni
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 5 2012 02:44pm
Quote (Nerz8 @ 5 Nov 2012 21:43)
btw ha ennyire fanboy vagy, miért nem játszol?


A community miatt. Azt amit én szeretek a játékban a pubokban nem kapom meg, annyi időm meg nincs, hogy legyen normális teamem akivel napi 8 órában tolom.

This post was edited by Rawen on Nov 5 2012 02:44pm
Member
Posts: 961
Joined: Apr 17 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 5 2012 02:44pm
Quote (Nerz8 @ 5 Nov 2012 20:43)
btw ha ennyire fanboy vagy, miért nem játszol?


mert olyan mint egy nagyszaju kutya, sokat ugat, de nem hozza az ujsagot
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 5 2012 02:45pm
Quote (Rawen @ Nov 5 2012 10:44pm)
A community miatt. Azt amit én szeretek a játékban a  pubokban nem kapom meg, annyi időm meg nincs, hogy legyen normális teamem akivel napi 8 órában tolom.


és mi akadályoz abban, hogy normális teamed legyen, akivel napi fél órában tolod?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 5 2012 02:46pm
Quote (meatyowllegs @ 5 Nov 2012 21:45)
és mi akadályoz abban, hogy normális teamed legyen, akivel napi fél órában tolod?


>implying napi 1 game elég normális team chemistryhez
Go Back To Magyar Topic List
Prev12052062072082094683Next
Add Reply New Topic New Poll