d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1205206207208209327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 12 2014 01:56pm
Quote (josheide @ 12 Dec 2014 19:16)
B lett. Es igy nagyon az o joindulatan mulik, hogy most B vagy B+ leszek a targybol.


es egy jegy mit befolyasol?
gondolom ok nelkul nem hoztad volna fel
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 12 2014 01:58pm
Quote (josheide @ Dec 12 2014 07:12pm)
ololol a tegnap prezim amit tok jonak ereztem teljesen szetszedte es durvan megbuntetett par aprosag miatt a tanarom :(


ilyen a szerelem

gondolom tul sok volt a rizs meg a tea
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 13 2014 11:09am
Quote (Anarkin @ 12 Dec 2014 20:56)
es egy jegy mit befolyasol?
gondolom ok nelkul nem hoztad volna fel


Ja igen, ha van 3 targyad egy targycsoportban es mindegyiken legalabb B+t kapsz akkor kapsz egy szakiranyt a diplomadban. Pl. gazdasagi, modszertani, vagy fenetudja meg milyenek vannak.
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Dec 14 2014 02:24pm
nektek hány vizsgátok van még ?
6 itt
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Dec 14 2014 02:26pm
Quote (NerfHydraDPS @ 14 Dec 2014 22:24)
nektek hány vizsgátok van még ?
6 itt


4 done, 8 left
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 14 2014 02:26pm
Quote (NerfHydraDPS @ 14 Dec 2014 22:24)
nektek hány vizsgátok van még ?
6 itt


2 +1 alpót, és lesz majd köv félévben két évközis tárgy és ennyi.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 14 2014 02:28pm
Quote (NerfHydraDPS @ 14 Dec 2014 21:24)
nektek hány vizsgátok van még ?
6 itt


1, záró
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Dec 14 2014 02:31pm
Quote (yupi @ 14 Dec 2014 21:26)
4 done, 8 left

és mit tanulsz ?


Quote (CyberPunk666 @ 14 Dec 2014 21:26)
2 +1 alpót, és lesz majd köv félévben két évközis tárgy és ennyi.

:)

Quote (Anarkin @ 14 Dec 2014 21:28)
1, záró

:))




különben 14 tárgyam volt ahhoz képest jól állok
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Dec 14 2014 02:41pm
Quote (NerfHydraDPS @ 14 Dec 2014 22:31)
és mit tanulsz ?



:)


:))




különben 14 tárgyam volt ahhoz képest jól állok


biztonság és védelempolitika, ez az első vizsgaidőszakom
sok töri, jog, szociologia etc
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Dec 14 2014 02:44pm
Quote (yupi @ 14 Dec 2014 21:41)
biztonság és védelempolitika, ez az első vizsgaidőszakom
sok töri, jog, szociologia etc


like, jól hangzik
Go Back To Magyar Topic List
Prev1205206207208209327Next
Add Reply New Topic New Poll