d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1205206207208209257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 16 2011 10:42am
az reális, hogy netemen 3 hete unable connect van, viszont egy másik neten kifogástalanul tudok d2-t tolni ?
Member
Posts: 3,181
Joined: Jan 21 2008
Gold: 411.91
Apr 16 2011 01:37pm
megoldódott köszönöm ^^

This post was edited by davysaw on Apr 16 2011 01:40pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 18 2011 03:50pm


Ezt megérte 35fg-ért eladni? :(
Annyira hiányzik most


e:
euscl

This post was edited by Christine21 on Apr 18 2011 03:51pm
Member
Posts: 554
Joined: Mar 20 2008
Gold: 202.35
Apr 18 2011 06:00pm
Quote (Christine21 @ 18 Apr 2011 22:50)
http://i51.tinypic.com/106y2c2.jpg

Ezt megérte 35fg-ért eladni? :(
Annyira hiányzik most


e:
euscl


ez még bugsox is :D
szerintem egyáltalán nem érte meg eladni
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Apr 23 2011 10:25am
Az lenne a kérdésem, hogy Constricting Ring-en a Drain Life mod mit jelent.
Thx.
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Apr 23 2011 10:31am
Quote (A122 @ 23 Apr 2011 18:25)
Az lenne a kérdésem, hogy Constricting Ring-en a Drain Life mod mit jelent.
Thx.


rep life ellentéte asszem
Member
Posts: 37,216
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,360.00
Apr 23 2011 11:02am
Quote (A122 @ 23 Apr 2011 18:25)
Az lenne a kérdésem, hogy Constricting Ring-en a Drain Life mod mit jelent.
Thx.


Quote (Akizk @ 23 Apr 2011 18:31)
rep life ellentéte asszem


this

könnyedén megnézheted a Malice rw-vel... (Ith El Eth - szinte bármilyen fegyóba )

egyszerűen olyan mint ha be lennél poison-zve és 1-ig megy szépen lefelé az életed.
Member
Posts: 37,216
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,360.00
Apr 23 2011 11:03am
Quote (Christine21 @ 18 Apr 2011 23:50)
http://i51.tinypic.com/106y2c2.jpg

Ezt megérte 35fg-ért eladni? :(
Annyira hiányzik most


e:
euscl


hát az nagyon nem volt jó ötlet :D

elite pala shield, eth, bugged def, 4 sox...

hiába 154 az alapdefje ( leglowabb ) akkor is exilének geci jó lett volna :P
Member
Posts: 486
Joined: Apr 11 2011
Gold: 0.00
Apr 24 2011 11:38am
Olyan kérdésem van, hogy mit mond Countess amikor odaérsz hozzá? Nem találom a neten sehol, pedig gugliba is megpróbáltam :D
Szóval ha valaki le tudná írni helyesen, megköszönném. Thx.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 24 2011 12:24pm
Quote (Ravn @ Apr 24 2011 06:38pm)
Olyan kérdésem van, hogy mit mond Countess amikor odaérsz hozzá? Nem találom a neten sehol, pedig gugliba is megpróbáltam :D
Szóval ha valaki le tudná írni helyesen, megköszönném. Thx.


uhahahahahahaa.

azt hiszem ezt.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1205206207208209257Next
Closed New Topic New Poll