Quote (Nerz8_Returned @ 14 Nov 2016 18:57)
kéne nyitni shitposting topikot, ahova mehetne minden értelmetlen de ugyanakkor nagyon vicces kontent, de úgy is kapásból jönne a cringe metál, meg bezáratná ricsi ~2 oldal után.
a vicces topik meg nem jó, mert az ilyen normie humornak van.
a vicces topicot megolte nekem tassassin meg hasonlo formak, egyszeruen nem esik jol barmit odapostolni mar joideje
muszaj manapsag lecsapni a friss szar topicokra heti 1-2x ilyen celbol, such is life
csapagy
This post was edited by SummertimeClothes on Nov 14 2016 12:04pm