d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1205820592060206120622492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 26 2014 03:09pm
Quote (sylke @ May 26 2014 10:08pm)
tfw minden hétvégén le van vágva 1 csirke, amiböl rántott hust csinálunk


de te nem a rantott husinak orulsz, hanem annak, hogy egy ujabb csirkevel kevesebb van a portan
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 26 2014 03:12pm
Quote (sylke @ 26 May 2014 22:08)
tfw minden hétvégén le van vágva 1 csirke, amiböl rántott hust csinálunk


most zselé lettem
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 26 2014 03:28pm
Quote (Taszilo.^ @ May 26 2014 11:09pm)
de te nem a rantott husinak orulsz, hanem annak, hogy egy ujabb csirkevel kevesebb van a portan


de ez olyan neki, mint mikor a harcosok megették az ellenségeiket, hogy magukba szívják az erejüket
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 26 2014 03:29pm
Quote (Anarkin @ May 26 2014 11:12pm)
most zselé lettem


?
azért egy pár szelet rántott húst összehajítani nem akkora luxus
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 26 2014 03:30pm
Quote (Saenchai @ 26 May 2014 22:29)
?
azért egy pár szelet rántott húst összehajítani nem akkora luxus


mégis mindenki utálja csinálni

én meg egyértelműen nem fogom
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 26 2014 03:33pm
Quote (Anarkin @ May 26 2014 11:30pm)
mégis mindenki utálja csinálni

én meg egyértelműen nem fogom


pedig tényleg nem olyan nagy dolog :c
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 26 2014 03:36pm
mm mondjuk igy belegondolva megennék most két ilyen rántott egybecombot
imádom mikor foik a húslé ahogy beleharapok
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 26 2014 03:36pm
Quote (Saenchai @ 26 May 2014 22:33)
pedig tényleg nem olyan nagy dolog :c


én sem értem amúgy, 100x macerásabb kaják vannak, de mindenkinek ez a dilije :D
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 26 2014 03:39pm
Quote (Saenchai @ May 26 2014 10:33pm)
pedig tényleg nem olyan nagy dolog :c


de gecisokmindent összemocskolsz vele, alapból 4 tányért, aztán olajban kell kisütni, ami még büdös is
cserébe annyira nem is tiptoptier kaja imo, ennyi efforttal gourmet cuccokat is lehet készíteni
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 26 2014 04:16pm
Quote (Anarkin @ 26 May 2014 23:36)
én sem értem amúgy, 100x macerásabb kaják vannak, de mindenkinek ez a dilije :D


elég szar körökben mozoghatsz, mer én pl nem tudnék olyat mondani aki szerint a rántott hus nehéz kaja
Go Back To Magyar Topic List
Prev1205820592060206120622492Next
Add Reply New Topic New Poll