Quote (Saenchai @ May 26 2014 10:33pm)
pedig tényleg nem olyan nagy dolog :c
de gecisokmindent összemocskolsz vele, alapból 4 tányért, aztán olajban kell kisütni, ami még büdös is
cserébe annyira nem is tiptoptier kaja imo, ennyi efforttal gourmet cuccokat is lehet készíteni