Quote (lacketto @ 14 Nov 2016 18:09)
tegnap néztem WCA warcraft 3 NA qualifiert
borzasztó trágya volt geci, 10 éve játszottunk ilyen szinten battle neten
wtf warcraft 3-bol meg van tournament?

Quote (MarcusD @ 14 Nov 2016 11:36)
eddig nekem bejön (kivéve hogy genji mindig megaláz), de szerintem a gameplay annyira folyamatos és követhetetlen hogy rendes spectator sport nem nagyon lesz belőle, kivéve ha átalakítják a játékot olyasmire mint a cs-t (lassú roundok, átlátható map és stratégiák, perma death)
vagy a blizzard beleöl többszázezer dollárt és esport lesz akár akarják az emberek akár nem 4Head
scnel jobb e-sport spectator szempontbol sztem sose lesz
meg mas szempontbol se hehe
This post was edited by Cpt_Ghost on Nov 14 2016 10:12am