d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1205720582059206020612492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 26 2014 02:17pm
Quote (Taszilo.^ @ May 26 2014 08:15pm)
23
am igazad van, csak en az etkezesre felesleges idopocseklaskent tekintek, akkor meg minek basszak el vele kulon x percet/orat


:XD
24/7 hajtani kell a forró bankókat
nincs idő enni
máskülönben nem lesz pina
se kokain
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 26 2014 02:18pm
Quote (Senee @ May 26 2014 09:17pm)
:XD
24/7 hajtani kell a forró bankókat
nincs idő enni
máskülönben nem lesz pina
se kokain


hat dno, en meg nem talaltam meg mi a fasz az elvezet az evesben, nem hogy orulnel, hogy te mar ilyen ssj5 superhuman vagy, aki mindent bir elvezni :wacko:
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 26 2014 02:20pm
Quote (Taszilo.^ @ May 26 2014 08:18pm)
hat dno, en meg nem talaltam meg mi a fasz az elvezet az evesben, nem hogy orulnel, hogy te mar ilyen ssj5 superhuman vagy, aki mindent bir elvezni :wacko:


élvezném csak nincs miből
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 26 2014 02:23pm
Quote (Taszilo.^ @ May 26 2014 08:18pm)
hat dno, en meg nem talaltam meg mi a fasz az elvezet az evesben, nem hogy orulnel, hogy te mar ilyen ssj5 superhuman vagy, aki mindent bir elvezni :wacko:


de amugy wtf hat azt mondod szereted a rantotthust és úúúgy megennéd hat akkor az mar elvezet lenne

btw mi a fasz ilyen menzáskaján nöttél fel ahol a korona a rántotthus amugy csak darakása volt meg grizestészta?! ?XD:GDX: nem csodálom nem élvezed az evést
egyél meg egyszer egy jo kis tatarbeefsteaket piritossal vagy egy hagymas rostelyost nomnomnomnom
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 26 2014 02:27pm
Quote (Taszilo.^ @ May 26 2014 09:18pm)
hat dno, en meg nem talaltam meg mi a fasz az elvezet az evesben, nem hogy orulnel, hogy te mar ilyen ssj5 superhuman vagy, aki mindent bir elvezni :wacko:


akkor miért mondod anyádnak hogy rántotthúst csináljon, ha nemis élveznéd megenni, mondhatnád aztis hogy szart rizzsel
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 26 2014 02:37pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 26 May 2014 22:27)
akkor miért mondod anyádnak hogy rántotthúst csináljon, ha nemis élveznéd megenni, mondhatnád aztis hogy szart rizzsel


>brit postjaiban ertelmet keresni
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 26 2014 02:47pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 26 2014 09:27pm)
akkor miért mondod anyádnak hogy rántotthúst csináljon, ha nemis élveznéd megenni, mondhatnád aztis hogy szart rizzsel


nyilvan olyat fogok mondani, amit szeretek, nem pedig tokfozeleket tokfeltettel, mert azt az ablakon basznam ki
ne legyetek mar wackok
Quote (bajcli @ May 26 2014 09:37pm)
>brit postjaiban ertelmet keresni


shots fired

Quote (Senee @ May 26 2014 09:23pm)
de amugy wtf hat azt mondod szereted a rantotthust és úúúgy megennéd hat akkor az mar elvezet lenne

btw mi a fasz ilyen menzáskaján nöttél fel ahol a korona a rántotthus amugy csak darakása volt meg grizestészta?! ?XD:GDX: nem csodálom nem élvezed az evést
egyél meg egyszer egy jo kis tatarbeefsteaket piritossal vagy egy hagymas rostelyost nomnomnomnom


emlexem altsuliba mindig csutortokon volt a jo kaja, tejbegriz meg ilyen godtier kajak, a tobbi napokon meg omlesztett hanyas rizzsel, meg a szart is kisporoltak a kurva konyhasnenik :C
vannak kajak amiket szeretek, de azokat sem tartom tobbre egy szuksegletkielegitesnel
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 26 2014 02:50pm
Quote (Taszilo.^ @ 26 May 2014 21:10)
anyam mikor kerdezi szombaton, hogy mit fozzon hetvegere, mindig mondom neki, hogy csinaljon rantott hust, es mindig azt mondja, hogy nem csinal mert az tul sok ido, mondom akkor minek kerded, ugyis mindig ezt valaszolom
fasz kivan, sosincs itthon rantott husi, pedig nagyon szeretem
:(


dettó
de tegnap végre rántotthúshoz jutottam,
megettem 5 szeletet, azóta se tértem magamhoz
mondom be kell spájzolni ha már sose nem van..
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 26 2014 03:01pm
Quote (Taszilo.^ @ May 26 2014 08:47pm)
emlexem altsuliba mindig csutortokon volt a jo kaja, tejbegriz meg ilyen godtier kajak, a tobbi napokon meg omlesztett hanyas rizzsel, meg a szart is kisporoltak a kurva konyhasnenik :C
vannak kajak amiket szeretek, de azokat sem tartom tobbre egy szuksegletkielegitesnel


akkor nem ettél még jó kajákat jól elkészítve

apám is ilyen, hogy nem vesz semmit pedig megtehetné
inább eszik vajas zsömlét, mert a szükségletet az is kielégíti és még olcsó is
lól
milyen élet ez
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 26 2014 03:08pm
Quote (Taszilo.^ @ 26 May 2014 22:10)
anyam mikor kerdezi szombaton, hogy mit fozzon hetvegere, mindig mondom neki, hogy csinaljon rantott hust, es mindig azt mondja, hogy nem csinal mert az tul sok ido, mondom akkor minek kerded, ugyis mindig ezt valaszolom
fasz kivan, sosincs itthon rantott husi, pedig nagyon szeretem
:(


tfw minden hétvégén le van vágva 1 csirke, amiböl rántott hust csinálunk
Go Back To Magyar Topic List
Prev1205720582059206020612492Next
Add Reply New Topic New Poll