Quote (BmA_BeMyAngel @ May 26 2014 09:27pm)
akkor miért mondod anyádnak hogy rántotthúst csináljon, ha nemis élveznéd megenni, mondhatnád aztis hogy szart rizzsel
nyilvan olyat fogok mondani, amit szeretek, nem pedig tokfozeleket tokfeltettel, mert azt az ablakon basznam ki
ne legyetek mar wackok
Quote (bajcli @ May 26 2014 09:37pm)
>brit postjaiban ertelmet keresni
shots fired
Quote (Senee @ May 26 2014 09:23pm)
de amugy wtf hat azt mondod szereted a rantotthust és úúúgy megennéd hat akkor az mar elvezet lenne
btw mi a fasz ilyen menzáskaján nöttél fel ahol a korona a rántotthus amugy csak darakása volt meg grizestészta?! ?XD:GDX: nem csodálom nem élvezed az evést
egyél meg egyszer egy jo kis tatarbeefsteaket piritossal vagy egy hagymas rostelyost nomnomnomnom
emlexem altsuliba mindig csutortokon volt a jo kaja, tejbegriz meg ilyen godtier kajak, a tobbi napokon meg omlesztett hanyas rizzsel, meg a szart is kisporoltak a kurva konyhasnenik :C
vannak kajak amiket szeretek, de azokat sem tartom tobbre egy szuksegletkielegitesnel