d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1205620572058205920604765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Nov 14 2016 03:22am
Quote (Anarkin @ 14 Nov 2016 07:19)
Activision Blizzard shared their quarterly financial report and boy did they have something to report. It seems in Q3 of 2016 Blizzard had the biggest quarterly online player community in its history, with 42 million monthly active users across all games. This number has doubled in the last two years with the primary user sources being Overwatches huge popularity (it was the fastest Blizzard game to reach 20 million players), Legion's launch and Hearthstone which also had record monthly users for the quarter.


nem meglepő
diablon meg starcrafton kívül minden kibaszottul megy most blizznél, kár hogy nem tudnak normális esport játékot csinálni =D
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 14 2016 03:23am
Quote (MarcusD @ Nov 14 2016 10:22am)
nem meglepő
diablon meg starcrafton kívül minden kibaszottul megy most blizznél, kár hogy nem tudnak normális esport játékot csinálni =D


ahhoz el kéne hagyniuk a casual játékosok seggét kinyaló hozzáállást
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Nov 14 2016 03:27am
nekem az overwatch visszaallitott nemi hitet a blizzben
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 14 2016 03:28am
Quote (SummertimeClothes @ 14 Nov 2016 11:27)
nekem az overwatch visszaallitott nemi hitet a blizzben


mas kerdes, hogy tf2 ingyen van, es jobb is :D
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Nov 14 2016 03:36am
Quote (SummertimeClothes @ 14 Nov 2016 09:27)
nekem az overwatch visszaallitott nemi hitet a blizzben


eddig nekem bejön (kivéve hogy genji mindig megaláz), de szerintem a gameplay annyira folyamatos és követhetetlen hogy rendes spectator sport nem nagyon lesz belőle, kivéve ha átalakítják a játékot olyasmire mint a cs-t (lassú roundok, átlátható map és stratégiák, perma death)

vagy a blizzard beleöl többszázezer dollárt és esport lesz akár akarják az emberek akár nem 4Head
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Nov 14 2016 03:37am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 14 Nov 2016 10:28)
mas kerdes, hogy tf2 ingyen van, es jobb is :D


bazdmegmarnemtudom
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 14 2016 03:41am
Quote (MarcusD @ 14 Nov 2016 10:36)
eddig nekem bejön (kivéve hogy genji mindig megaláz), de szerintem a gameplay annyira folyamatos és követhetetlen hogy rendes spectator sport nem nagyon lesz belőle, kivéve ha átalakítják a játékot olyasmire mint a cs-t (lassú roundok, átlátható map és stratégiák, perma death)

vagy a blizzard beleöl többszázezer dollárt és esport lesz akár akarják az emberek akár nem 4Head


blizzcon alatt néztem, amikor épp nem starcraft ment

nem volt túl jó nézni, inkább hearthstone-ra váltottam fillernek
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 14 2016 09:24am
Felhivtam a bankot, biztonsagi kerdesnek anyam születesi datumat kerdeztek. Ki is nyomtam))
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 14 2016 09:29am
Quote (Karan2_Returned @ 14 Nov 2016 17:24)
Felhivtam a bankot, biztonsagi kerdesnek anyam születesi datumat kerdeztek. Ki is nyomtam))


nincs anyad?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 14 2016 09:32am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Nov 14 2016 04:29pm)
nincs anyad?


De, csak nem tudom a születesi datumat, örülök ha a sajatomat meg birom jegyezni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1205620572058205920604765Next
Add Reply New Topic New Poll