Quote (MarcusD @ 14 Nov 2016 10:36)
eddig nekem bejön (kivéve hogy genji mindig megaláz), de szerintem a gameplay annyira folyamatos és követhetetlen hogy rendes spectator sport nem nagyon lesz belőle, kivéve ha átalakítják a játékot olyasmire mint a cs-t (lassú roundok, átlátható map és stratégiák, perma death)
vagy a blizzard beleöl többszázezer dollárt és esport lesz akár akarják az emberek akár nem 4Head
blizzcon alatt néztem, amikor épp nem starcraft ment
nem volt túl jó nézni, inkább hearthstone-ra váltottam fillernek