d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1205620572058205920602492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 26 2014 01:44pm
Quote (Vismajor @ 26 May 2014 21:43)
azért kaptam 10% warnt mert egy animációs filmben voltak rajzolt seggek tangában
akkor te szerinted mit fogsz kapni pináért meg csöcöskért? :D
sztem legalább 2 hét suspi meg 10% de inkább 20


gotta protect those christian kids and values
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 26 2014 01:54pm
Quote (Rawen @ May 26 2014 09:44pm)
gotta protect those christian kids and values


pg 13 = $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 26 2014 01:59pm
Quote (bajcli @ 26 May 2014 15:10)
mar a cordon blue-n cringelek, pedig azt meg "magyarul" se tudjak normalisan

vagy lehet, hogy pont azert


>chicken cordon blue
>cordon blue
>blue

Balfaszok...
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 26 2014 02:03pm
hat de annak mi ertelme van hogy bleu :wacko:
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 26 2014 02:05pm
Quote (Taszilo.^ @ 26 May 2014 21:03)
hat de annak mi ertelme van hogy bleu :wacko:


anyád értelme
az
<3
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 26 2014 02:10pm
Quote (Moonflow @ May 26 2014 09:05pm)
anyád értelme
az
<3


anyam mikor kerdezi szombaton, hogy mit fozzon hetvegere, mindig mondom neki, hogy csinaljon rantott hust, es mindig azt mondja, hogy nem csinal mert az tul sok ido, mondom akkor minek kerded, ugyis mindig ezt valaszolom
fasz kivan, sosincs itthon rantott husi, pedig nagyon szeretem
:(
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 26 2014 02:11pm
Quote (Taszilo.^ @ 26 May 2014 22:10)
anyam mikor kerdezi szombaton, hogy mit fozzon hetvegere, mindig mondom neki, hogy csinaljon rantott hust, es mindig azt mondja, hogy nem csinal mert az tul sok ido, mondom akkor minek kerded, ugyis mindig ezt valaszolom
fasz kivan, sosincs itthon rantott husi, pedig nagyon szeretem
:(


https://www.youtube.com/watch?v=8GRE5WyfaSg
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 26 2014 02:11pm
Quote (Taszilo.^ @ May 26 2014 09:10pm)
anyam mikor kerdezi szombaton, hogy mit fozzon hetvegere, mindig mondom neki, hogy csinaljon rantott hust, es mindig azt mondja, hogy nem csinal mert az tul sok ido, mondom akkor minek kerded, ugyis mindig ezt valaszolom
fasz kivan, sosincs itthon rantott husi, pedig nagyon szeretem
:(


24 évesen azért csinálhatnál magadnak rántott húst baszki ha azt akarsz enni, és nem azt kéne várni hogy anyád a szádba rakja wtf man
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
May 26 2014 02:13pm
Quote (Taszilo.^ @ May 26 2014 08:10pm)
anyam mikor kerdezi szombaton, hogy mit fozzon hetvegere, mindig mondom neki, hogy csinaljon rantott hust, es mindig azt mondja, hogy nem csinal mert az tul sok ido, mondom akkor minek kerded, ugyis mindig ezt valaszolom
fasz kivan, sosincs itthon rantott husi, pedig nagyon szeretem
:(


ha szépen megkéred a hentest akkor meg friss húst is felszeleteli neked, kiklopfolod, lisztbe tojásba, zsemlemorzsába forgatod, kisütöd olajban
de szerintem anyud is segít ha megmondod neki h minden velejáró munkát átvállalsz, csak mondja mithogy csinalj (ízesítés, sütés)

This post was edited by AngryBug on May 26 2014 02:13pm
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 26 2014 02:15pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 26 2014 09:11pm)
24 évesen azért csinálhatnál magadnak rántott húst baszki ha azt akarsz enni, és nem azt kéne várni hogy anyád a szádba rakja wtf man


23
am igazad van, csak en az etkezesre felesleges idopocseklaskent tekintek, akkor meg minek basszak el vele kulon x percet/orat
Go Back To Magyar Topic List
Prev1205620572058205920602492Next
Add Reply New Topic New Poll