Quote (Taszilo.^ @ May 26 2014 08:10pm)
anyam mikor kerdezi szombaton, hogy mit fozzon hetvegere, mindig mondom neki, hogy csinaljon rantott hust, es mindig azt mondja, hogy nem csinal mert az tul sok ido, mondom akkor minek kerded, ugyis mindig ezt valaszolom
fasz kivan, sosincs itthon rantott husi, pedig nagyon szeretem

ha szépen megkéred a hentest akkor meg friss húst is felszeleteli neked, kiklopfolod, lisztbe tojásba, zsemlemorzsába forgatod, kisütöd olajban
de szerintem anyud is segít ha megmondod neki h minden velejáró munkát átvállalsz, csak mondja mithogy csinalj (ízesítés, sütés)
This post was edited by AngryBug on May 26 2014 02:13pm