Quote (cowding @ 13 Nov 2016 23:13)
akkor nincs más mint jössz poezni/eldonolod nekem poera
amugy hh végeztél vele? :D multkor ránéztem erre az uj 3d-s dologra de nem az igazi nekem :/ meg tele voltam meber only cuccal aztán a meglévő karim kb játszhatatlan volt
Egy eve eladtam minden cuccomat, nincsen semmi ami tradelheto
Kicsit rauntam, pedig nagyon élveztem mikor vagy egy eve játszottam vele
Sztem kicsit tultoltam, meg az rs3 mar elegge sokban konnyutett
Azon golsolkoztam, hogy elkezdek egy ironman accot, az szerintem fun lenne
This post was edited by Ghostmasterq on Nov 13 2016 04:17pm