Quote (cowding @ Nov 13 2016 02:07pm)
mert be van tervezve x száz dinó és a 3/4-e van még csak bent a játékban, igy nem teljes értékű de már bőven játszható
hát ez igy kurva nehéz :D nagyon sok feature van benne
elkezded a 0-ról és ahogy kapsz szinteket engramokat unlockolsz + statot kapsz
az engramok a kőbaltától a rakétavetőig mennek kb, azt mondanám hogy ha egyedül, default rateken játszol akkor nagyjából félútig juthatsz el olyan 40 óra gametimevel, a nagyon durva end game cuccok nagyobb klánoknak vannak csinálva
több fajta dinó van, alapvetően a 95%-uk megszelidíthető és olyan 60%-uk lovagolható (ha craftolsz rá nyerget)
van amelyik segít követ/vasat bányászni, van amelyik fát tud jól szedni, egy másik bogyókat etc.. van 5-6 féle repülő dínó, ezek mérettől függően fel tudnak kapni más dínókat/playereket valamint a Quetzalcoatlus-ra építeni is lehet korlátozott mennyiségben(a "nyereg" egy nagy platform a hátán végig és arra rakhatsz amit akarsz) ugyanígy vannak földi meg vizi dínók amikre építeni lehet (bronto/titanosaur/mosasaurus)
a vad dínók lehetnek passzívak (elfut ha bántod) neutralok ( visszabánt) meg agresszívak(meglát nekedmegy), ettől is függ hogy hogyan kell őket szelidíteni (passivan a kezedből eszik v altató nyillal/puskával/bunkósbottal leütöd és aztán ugy eteted utána)
azonos fajból különböző nemű dinók tudnak párzani és tojástrakni amit ki tudsz keltetni és uj dinókat felnevelni, ezek a szülők statjainak egy elég bonyolult "szorzatát" öröklik szóval nemesítheted a dinokat h jobbak legyenek generációk során
van kis tutaj amivel még a vizen lehet menni + épiteni rá, amugy a szárazföldön és a viz alatt bárhol épithetsz bármit, négyszög alakú blockokból épitkezel általában, az alapanyag meg szintedtől + engramoktól függően lehet thatch/wood/stone/metal/glass
használati eszközök száma is kb végtelen, ejtőernyő, bola, csákány,kard,100 féle anyagtipusból ruhák (melegentart/lehűt/elrejt/erős fizikai védelem...)
kb estig irhatnám igy a random gondolataim de látod h összetettebb ennél :D end gameröl annyi hogy a pvp és tribe vs tribe szinten, szóval egy 100+ fős szerveren van 4-5 klán és azok basszák egymást elképzelhetetlen mennyiségű dínóval meg fegyverekkel
nézz videókat/streamet és ha lesz konkrét kérdés még válaszolok :)
huh, elég jónak tűnik, ty

nem is értem hogyan hagytam eddig ezt ki