d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1205220532054205520564765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Nov 13 2016 07:11am
Quote (cowding @ Nov 13 2016 02:07pm)
mert be van tervezve x száz dinó és a 3/4-e van még csak bent a játékban, igy nem teljes értékű de már bőven játszható




hát ez igy kurva nehéz :D nagyon sok feature van benne
elkezded a 0-ról és ahogy kapsz szinteket engramokat unlockolsz + statot kapsz
az engramok a kőbaltától a rakétavetőig mennek kb, azt mondanám hogy ha egyedül, default rateken játszol akkor nagyjából félútig juthatsz el olyan 40 óra gametimevel, a nagyon durva end game cuccok nagyobb klánoknak vannak csinálva
több fajta dinó van, alapvetően a 95%-uk megszelidíthető és olyan 60%-uk lovagolható (ha craftolsz rá nyerget)
van amelyik segít követ/vasat bányászni, van amelyik fát tud jól szedni, egy másik bogyókat etc.. van 5-6 féle repülő dínó, ezek mérettől függően fel tudnak kapni más dínókat/playereket valamint a Quetzalcoatlus-ra építeni is lehet korlátozott mennyiségben(a "nyereg" egy nagy platform a hátán végig és arra rakhatsz amit akarsz) ugyanígy vannak földi meg vizi dínók amikre építeni lehet (bronto/titanosaur/mosasaurus)
a vad dínók lehetnek passzívak (elfut ha bántod) neutralok ( visszabánt) meg agresszívak(meglát nekedmegy), ettől is függ hogy hogyan kell őket szelidíteni (passivan a kezedből eszik v altató nyillal/puskával/bunkósbottal leütöd és aztán ugy eteted utána)
azonos fajból különböző nemű dinók tudnak párzani és tojástrakni amit ki tudsz keltetni és uj dinókat felnevelni, ezek a szülők statjainak egy elég bonyolult "szorzatát" öröklik szóval nemesítheted a dinokat h jobbak legyenek generációk során
van kis tutaj amivel még a vizen lehet menni + épiteni rá, amugy a szárazföldön és a viz alatt bárhol épithetsz bármit, négyszög alakú blockokból épitkezel általában, az alapanyag meg szintedtől + engramoktól függően lehet thatch/wood/stone/metal/glass
használati eszközök száma is kb végtelen, ejtőernyő, bola, csákány,kard,100 féle anyagtipusból ruhák (melegentart/lehűt/elrejt/erős fizikai védelem...)
kb estig irhatnám igy a random gondolataim de látod h összetettebb ennél :D end gameröl annyi hogy a pvp és tribe vs tribe szinten, szóval egy 100+ fős szerveren van 4-5 klán és azok basszák egymást elképzelhetetlen mennyiségű dínóval meg fegyverekkel

nézz videókat/streamet és ha lesz konkrét kérdés még válaszolok :)


huh, elég jónak tűnik, ty :D
nem is értem hogyan hagytam eddig ezt ki
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 13 2016 07:19am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Nov 13 2016 03:11pm)
huh, elég jónak tűnik, ty :D
nem is értem hogyan hagytam eddig ezt ki


http://ark.gamepedia.com/ARK_Survival_Evolved_Wiki

itt indulnék el a helyedben, még nekem is nyitva van a mai napig amikor játszom mert képtelenség mindent megjegyezni
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Nov 13 2016 07:38am
Quote (cowding @ Nov 13 2016 02:19pm)
http://ark.gamepedia.com/ARK_Survival_Evolved_Wiki

itt indulnék el a helyedben, még nekem is nyitva van a mai napig amikor játszom mert képtelenség mindent megjegyezni


ty, meglesem ezt is
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Nov 13 2016 07:44am
help


nagynéném 35 évet ledolgozott magyarországon, utána kijött ausztriába és 5 éve dolgozik már itt is
hogyan számolják ki a nyugdíját? ez engem is érdekelne, mivel 40 év után ugye el lehet menni
mennyire számít majd bele az itt ledolgozott 5 év?

This post was edited by XxPiTyUkAxX on Nov 13 2016 07:44am
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 13 2016 09:00am
Member
Posts: 1,102
Joined: Apr 25 2006
Gold: 2,039.31
Nov 13 2016 09:31am
Quote (sylke @ Nov 13 2016 12:31pm)
miért van még mindig early accessben ~3 év után?


Kijött valaha egyetlen játék is ami early accesben kezdte?

Amúgy most vittem végig a Shadow Warrior 2-t, idejét nem tudom utoljára mikor szórakoztatott ennyire egy játék.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 13 2016 09:34am
Quote (Alternalo @ 13 Nov 2016 17:31)
Kijött valaha egyetlen játék is ami early accesben kezdte?

Amúgy most vittem végig a Shadow Warrior 2-t, idejét nem tudom utoljára mikor szórakoztatott ennyire egy játék.


ja, grim dawn pl abban kezdett
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 13 2016 09:34am
Quote (Alternalo @ Nov 13 2016 05:31pm)
Kijött valaha egyetlen játék is ami early accesben kezdte?

Amúgy most vittem végig a Shadow Warrior 2-t, idejét nem tudom utoljára mikor szórakoztatott ennyire egy játék.


szerintem a játék negyede után kurva unalmas volt ugyanugy hentelni csak más fegyókkal
Member
Posts: 1,102
Joined: Apr 25 2006
Gold: 2,039.31
Nov 13 2016 09:45am
Quote (cowding @ Nov 13 2016 04:34pm)
szerintem a játék negyede után kurva unalmas volt ugyanugy hentelni csak más fegyókkal


Lehet azért nem untatott mert úgy álltam hozzá mint egy Diablohoz vagy Hellgatehez ahol csak gearelődni meg hentelni kell.
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Nov 13 2016 10:19am
van valami age of empireshez hasonló fasza stratégiai játék?
ha lehet 2010 utáni legyen, kár hogy már nem csinálnak hasonlókat nagyon
Go Back To Magyar Topic List
Prev1205220532054205520564765Next
Add Reply New Topic New Poll