d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1205120522053205420554765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 12 2016 12:50pm
Quote (Karan2_Returned @ Nov 12 2016 07:42pm)
Amugy csak szerintem jarnak jobban Trumppal hosszu tavon?
Nyilvan nem ö lesz az evszazad legsikeresebb elnöke, de annyira nem rossz szerintem mint amennyire sokan tartjak.


tokmind1 kit valasztanak meg amerikaban, ugyis corporatocracy van
bar clinton ilyen szempontbol rosszabb lett volna valszeg
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 12 2016 12:56pm
hemi az elso, mar csak az kell, hogy a szoke fasz kiessen es akkor tokeletes hetvegem lesz
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Nov 13 2016 05:09am
ezzel tolja valaki? még nem is láttam és egész funnak tűnik


Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 13 2016 05:10am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Nov 13 2016 12:09pm)
ezzel tolja valaki? még nem is láttam és egész funnak tűnik


http://www.youtube.com/watch?v=23LgYxKKjFk


patrik kommentalta egyszer ts-en ahogy jatszott vele
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 13 2016 05:27am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Nov 13 2016 01:09pm)
ezzel tolja valaki? még nem is láttam és egész funnak tűnik


http://www.youtube.com/watch?v=23LgYxKKjFk


bennevan kb 400 órám, ha kérdésed van lmk
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 13 2016 05:31am
Quote (cowding @ 13 Nov 2016 13:27)
bennevan kb 400 órám, ha kérdésed van lmk


miért van még mindig early accessben ~3 év után?
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Nov 13 2016 05:57am
Quote (cowding @ Nov 13 2016 12:27pm)
bennevan kb 400 órám, ha kérdésed van lmk


mesélj róla egy kicsit pls igazából csak a gameplay trailert néztem és tetszik
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Nov 13 2016 06:02am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 13 2016 06:48am
samsung gear vrhez onnan lehetne kontetet szedni?
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 13 2016 07:07am
Quote (sylke @ Nov 13 2016 01:31pm)
miért van még mindig early accessben ~3 év után?


mert be van tervezve x száz dinó és a 3/4-e van még csak bent a játékban, igy nem teljes értékű de már bőven játszható


Quote (XxPiTyUkAxX @ Nov 13 2016 01:57pm)
mesélj róla egy kicsit pls igazából csak a gameplay trailert néztem és tetszik


hát ez igy kurva nehéz :D nagyon sok feature van benne
elkezded a 0-ról és ahogy kapsz szinteket engramokat unlockolsz + statot kapsz
az engramok a kőbaltától a rakétavetőig mennek kb, azt mondanám hogy ha egyedül, default rateken játszol akkor nagyjából félútig juthatsz el olyan 40 óra gametimevel, a nagyon durva end game cuccok nagyobb klánoknak vannak csinálva
több fajta dinó van, alapvetően a 95%-uk megszelidíthető és olyan 60%-uk lovagolható (ha craftolsz rá nyerget)
van amelyik segít követ/vasat bányászni, van amelyik fát tud jól szedni, egy másik bogyókat etc.. van 5-6 féle repülő dínó, ezek mérettől függően fel tudnak kapni más dínókat/playereket valamint a Quetzalcoatlus-ra építeni is lehet korlátozott mennyiségben(a "nyereg" egy nagy platform a hátán végig és arra rakhatsz amit akarsz) ugyanígy vannak földi meg vizi dínók amikre építeni lehet (bronto/titanosaur/mosasaurus)
a vad dínók lehetnek passzívak (elfut ha bántod) neutralok ( visszabánt) meg agresszívak(meglát nekedmegy), ettől is függ hogy hogyan kell őket szelidíteni (passivan a kezedből eszik v altató nyillal/puskával/bunkósbottal leütöd és aztán ugy eteted utána)
azonos fajból különböző nemű dinók tudnak párzani és tojástrakni amit ki tudsz keltetni és uj dinókat felnevelni, ezek a szülők statjainak egy elég bonyolult "szorzatát" öröklik szóval nemesítheted a dinokat h jobbak legyenek generációk során
van kis tutaj amivel még a vizen lehet menni + épiteni rá, amugy a szárazföldön és a viz alatt bárhol épithetsz bármit, négyszög alakú blockokból épitkezel általában, az alapanyag meg szintedtől + engramoktól függően lehet thatch/wood/stone/metal/glass
használati eszközök száma is kb végtelen, ejtőernyő, bola, csákány,kard,100 féle anyagtipusból ruhák (melegentart/lehűt/elrejt/erős fizikai védelem...)
kb estig irhatnám igy a random gondolataim de látod h összetettebb ennél :D end gameröl annyi hogy a pvp és tribe vs tribe szinten, szóval egy 100+ fős szerveren van 4-5 klán és azok basszák egymást elképzelhetetlen mennyiségű dínóval meg fegyverekkel

nézz videókat/streamet és ha lesz konkrét kérdés még válaszolok :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1205120522053205420554765Next
Add Reply New Topic New Poll