d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1205020512052205320544765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Nov 12 2016 11:32am
>usa megválasztja demokratikusan az elnökét
>emberek tiltakoznak

???
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 12 2016 11:41am
Quote (MarcusD @ 12 Nov 2016 18:32)
>usa megválasztja demokratikusan az elnökét
>emberek tiltakoznak

???


lehet, hogy ujdonsagot mondok, de nem az emberek 100%-a szavazott trumpra
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 12 2016 11:44am
Quote (MarcusD @ 12 Nov 2016 19:32)
>usa megválasztja demokratikusan az elnökét
>emberek tiltakoznak

???


mondjuk ez az elektori rendszer jo nagy szarnak tünik tbh
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Nov 12 2016 11:48am
Rohogek
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 12 2016 11:50am
Quote (sylke @ 12 Nov 2016 18:44)
mondjuk ez az elektori rendszer jo nagy szarnak tünik tbh


annyi ertelme van, hogy ellensulyozza azt, hogy az amcsi nepesseg durvan tulnyomo tobbsege kb 3-4 regiora koncentralodik, es igy nem tudjak raeroszakolni az akaratukat a nagyvarosiak a VIDEKIEKRE

csak egyreszt olyan szempontbol is hulyeseg, hogy azok a regiok mondjuk a nemzeti ossztermeknek meg sokkal nagyobb %-at adjak, mint mondjuk a wyomingi meg kansasi parasztok, meg igy lehet olyanokat is csinalni, mint most, hogy gyakorlatilag a kisebbseg valaszt elnokot
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 12 2016 12:05pm
Vesztettem
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 12 2016 12:08pm
Quote (Fej @ Nov 12 2016 09:45am)
Zalaegerszeg


Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 12 2016 12:10pm
Quote (MarcusD @ 12 Nov 2016 18:32)
>usa megválasztja demokratikusan az elnökét
>emberek tiltakoznak

???


Az elkenyeztetett fiatalok azt hiszik minden jar nekik.
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Nov 12 2016 12:11pm
Quote (bajcli @ 12 Nov 2016 18:50)
annyi ertelme van, hogy ellensulyozza azt, hogy az amcsi nepesseg durvan tulnyomo tobbsege kb 3-4 regiora koncentralodik, es igy nem tudjak raeroszakolni az akaratukat a nagyvarosiak a VIDEKIEKRE

csak egyreszt olyan szempontbol is hulyeseg, hogy azok a regiok mondjuk a nemzeti ossztermeknek meg sokkal nagyobb %-at adjak, mint mondjuk a wyomingi meg kansasi parasztok, meg igy lehet olyanokat is csinalni, mint most, hogy gyakorlatilag a kisebbseg valaszt elnokot


Szep elnevezes de inkabb redneck.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 12 2016 12:42pm
Amugy csak szerintem jarnak jobban Trumppal hosszu tavon?
Nyilvan nem ö lesz az evszazad legsikeresebb elnöke, de annyira nem rossz szerintem mint amennyire sokan tartjak.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1205020512052205320544765Next
Add Reply New Topic New Poll