d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1204205206207208473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 24 2021 06:04am
Quote (Hunlionskull @ 24 Oct 2021 14:01)
https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=87562723&f=389

Tessék, irigykedj hogy nekem esett. Ha már ennyire kiveri a kultúra a biztosítékot. Na jó, 2600fg-be ment csak el, legyen ennyi örömöd. Nekem meg előtte kb annyi dollcsiért amennyi a rúna visszahozott. Legyél már irigy rám, te bajod. :D


Nem hiszem hülye lettem volna, csak nem volt res máshonnan hellre bosst ütni. Anélkül az úton szanaszét kapnak a minionok.


igen, akkor ezekszerint elég hülye vagy


segitek, az ocu weapon

This post was edited by Cpt_Ghost on Oct 24 2021 06:05am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 24 2021 06:05am
Quote (Anarkin @ 24 Oct 2021 18:37)
nem tudom hogy van-e PC-d, de én most így tolom: saját PC + céges mekkbook

https://parsec.app mindkettőre (Unity most vette meg őket csilliárdokért, szóval nem garázsapp, én már használom jó ideje)
a lényeg, hogy Parsec viszi a fullhd-t 60+ fpsben [ha ki kell mozdulnom a PC mellől], tbh kibaszott jó

csak +1 lehetőségnek mutatom


Van pc, vinne a diablot minden problema nelkul, de nem akarom felcipelni a sipalyas lakasba mert igy is keves a hely, az uj lakasba meg november vegeig nem tudunk bekoltozni.. Ha jol ertem akkor elinditom a pcn a parsec appot, bejoinolok macrol es mintha virtual gepen lennek? Jo lenne, de nem tudom hol osszerakni a pct.. Meg dno hogy mennyi lenne a delay, kinai net eleg fos altalaban. Banom hogy macbookot vettem, foleg m1 chippeset, viszont ha egyszer mainstream lesz es megcsinaljak a jatekokat ra akkor hasitani fog, addig meg csak vergodes. Bar mas alternativa nagyon nincs, windows alapu laptop felere lassul egy ev alatt kb, volt msi laptopom, netbookom, minden fele laptopom mar, csak a mac nem lassult be pedig altalaban hetente fullra tolom az ssdt a sok szar 4k videoimmal meg fotoimmal.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 24 2021 06:06am
Quote (Hunlionskull @ 24 Oct 2021 20:01)
https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=87562723&f=389

Tessék, irigykedj hogy nekem esett. Ha már ennyire kiveri a kultúra a biztosítékot. Na jó, 2600fg-be ment csak el, legyen ennyi örömöd. Nekem meg előtte kb annyi dollcsi belement amennyi a rúna visszahozott. Legyél már irigy rám, te bajod. :D


Nem hiszem hülye lettem volna, csak nem volt res máshonnan hellre bosst ütni. Anélkül az úton szanaszét kapnak a minionok.


Dehogy vagyok, gz, csak trollkodok btw, en mindenkinek orulok akinek sikerul valami kis penzt csinalnia ebbol a fostalicska jatekbol mert a blizz mindenkit seggbol szajba szopat 24/7.
Member
Posts: 839
Joined: Apr 12 2020
Gold: 1,700.00
Oct 24 2021 06:08am
Quote (Smat @ Oct 24 2021 02:05pm)
Van pc, vinne a diablot minden problema nelkul, de nem akarom felcipelni a sipalyas lakasba mert igy is keves a hely, az uj lakasba meg november vegeig nem tudunk bekoltozni.. Ha jol ertem akkor elinditom a pcn a parsec appot, bejoinolok macrol es mintha virtual gepen lennek? Jo lenne, de nem tudom hol osszerakni a pct.. Meg dno hogy mennyi lenne a delay, kinai net eleg fos altalaban. Banom hogy macbookot vettem, foleg m1 chippeset, viszont ha egyszer mainstream lesz es megcsinaljak a jatekokat ra akkor hasitani fog, addig meg csak vergodes. Bar mas alternativa nagyon nincs, windows alapu laptop felere lassul egy ev alatt kb, volt msi laptopom, netbookom, minden fele laptopom mar, csak a mac nem lassult be pedig altalaban hetente fullra tolom az ssdt a sok szar 4k videoimmal meg fotoimmal.


Újratelepítés?🤣 Kínai net szar? Úgy tudtam Ázsiában a vezetékes és mobilhálózat is next level. USA-ban viszont vicc a mobil.
Member
Posts: 1,011
Joined: Feb 9 2008
Gold: 239.05
Oct 24 2021 06:08am
Quote (Cpt_Ghost @ 24 Oct 2021 14:04)
igen, akkor ezekszerint elég hülye vagy

https://i.imgur.com/XzRJ2XV.png
segitek, az ocu weapon


Ok, nyertél. :P :bonk:
Régi emlékeim szerint adott mindenhol rest. Előtte 2 évig nem játszottam a classical sem. :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 24 2021 06:09am
Quote (Hunlionskull @ 24 Oct 2021 14:08)
Ok, nyertél. :P :bonk:
Régi emlékeim szerint adott mindenhol rest. Előtte 2 évig nem játszottam a classical sem. :D


mintha emlékezetből kéne csinálni és nem lenne oda írva :wacko:
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 24 2021 06:11am
Quote (Smat @ 24 Oct 2021 14:05)
Van pc, vinne a diablot minden problema nelkul, de nem akarom felcipelni a sipalyas lakasba mert igy is keves a hely, az uj lakasba meg november vegeig nem tudunk bekoltozni.. Ha jol ertem akkor elinditom a pcn a parsec appot, bejoinolok macrol es mintha virtual gepen lennek? Jo lenne, de nem tudom hol osszerakni a pct.. Meg dno hogy mennyi lenne a delay, kinai net eleg fos altalaban. Banom hogy macbookot vettem, foleg m1 chippeset, viszont ha egyszer mainstream lesz es megcsinaljak a jatekokat ra akkor hasitani fog, addig meg csak vergodes. Bar mas alternativa nagyon nincs, windows alapu laptop felere lassul egy ev alatt kb, volt msi laptopom, netbookom, minden fele laptopom mar, csak a mac nem lassult be pedig altalaban hetente fullra tolom az ssdt a sok szar 4k videoimmal meg fotoimmal.


aha, egy remote desktop lényegében, de gamingre / 3d remote workre kihegyezve (és nem kell ipkkel baszózni)

youtubeon nézd meg h parsec gaming

nekem lényegében nulla latencym van akkor is ha stresszelem a hálózatot, kínait nem tudom, ki kell próbálni

fps gamek is jóskák, főleg mióta rtx van a pcben (nyílván nem így competitiveozok)

bármilyen laptopról tudod tolni, akár mobilnetről is (HUban legalábbis)

otthon meg nyílván odaülök
(/e: amúgy sokáig nem volt a PCmhez semmi, headless ment -- akkor otthonról parseceltem be az otthoni pcre :D és úgy toltam sc2ben az arcade mapot)

This post was edited by Anarkin on Oct 24 2021 06:14am
Member
Posts: 1,011
Joined: Feb 9 2008
Gold: 239.05
Oct 24 2021 06:12am
Quote (Cpt_Ghost @ 24 Oct 2021 14:09)
mintha emlékezetből kéne csinálni és nem lenne oda írva :wacko:


Fatal error, mínusz 90fg, megesik. Na nem baj, berakok helyette egy ist-et, csak jussak fel, hel akad bőven a tatyóban... Nem ma lesz szerintem.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 24 2021 06:14am
Quote (csak_a_kommenteket_jottem_olvasn @ 24 Oct 2021 20:08)
Újratelepítés?🤣 Kínai net szar? Úgy tudtam Ázsiában a vezetékes és mobilhálózat is next level. USA-ban viszont vicc a mobil.


Kinai net egy moslek closed network, kb mintha tarcsazos neten lennek neha csak nem zorog a doboz melle.. Del Korea, Japan, ja, meg a tier 1 varosok kinaban jol nyomjak a mobilnetet, de a vezetekes csucsidoben botranyos.
Ujratelepitettem sokszor, egyszeruen a windows rendszeres gepek teleszarjak magukat minden fele fossal, hiaba csak az alap dolgokat csinaltam, ppt, word, excel, YouTube videok letoltese, messenger etc, konkretan bongesztem es belassult a gep zsir uj sony eric sony windowssal ket het utan koszi szepen monika.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 24 2021 06:15am
Quote (Anarkin @ 24 Oct 2021 20:11)
aha, egy remote desktop lényegében, de gamingre / 3d remote workre kihegyezve (és nem kell ipkkel baszózni)

youtubeon nézd meg h parsec gaming

nekem lényegében nulla latencym van akkor is ha stresszelem a hálózatot, kínait nem tudom, ki kell próbálni

fps gamek is jóskák, főleg mióta rtx van a pcben (nyílván nem így competitiveozok)

bármilyen laptopról tudod tolni, akár mobilnetről is (HUban legalábbis)

otthon meg nyílván odaülök


okes, ty, ezt kiprobalom akkor, nem rossz switchen, de azert hianyzik az erzes hogy egyszerre 25 gombot nyomogassak a klaviaturan.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1204205206207208473Next
Add Reply New Topic New Poll