d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12042052062072084765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 9 2015 06:46am
Quote (Cpt_Ghost @ 9 Jul 2015 14:44)
nem mindenhol ihato


en ugy kepzelem, hogy svajcban nem hogy ihato, de a termeszetes oregedest is lassitja
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 9 2015 07:07am
Quote (Flutter @ 9 Jul 2015 14:56)


lehet hogy ahol karan lakik körbe mindenhol blight a föld :wacko:
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 9 2015 07:09am
Quote (SummertimeClothes @ Jul 9 2015 01:46pm)
en ugy kepzelem, hogy svajcban nem hogy ihato, de a termeszetes oregedest is lassitja


Ihato, de ennek ellenere mindenki eviant iszik.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 9 2015 07:10am
Quote (Karan2_Returned @ 9 Jul 2015 14:09)
Ihato, de ennek ellenere mindenki eviant iszik.


erre meg mar tenyleg csak a #svajc az elfogadhato valasz
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 9 2015 07:16am
Imádom h nincs net amiért 20k-t fizetünk és egy hónapja foggalmuk sincs az egészröl h mivan


A Magyar Telekom Chat szolgáltatása üdvözli Önt! Ügyintézőnk hamarosan jelentkezik.
A kapcsolat Judit ügyintézőnkkel létrejött.
Ön: Jónapot
Judit: Üdvözlöm, Judit vagyok, miben segíthetek?
Ön: Érdeklődni szeretnék, hogy miért egyre rosszabb az internet hónapok óta, a napokban pedig teljesen használhatatlan
Ön: egy 100 mega/sec csomagrol beszélünk és az ezredét nem sikerül telejsiteni
Ön: minderröl semmiféle tájékoztatást nem kaptunk
Judit: Ez otthonio szolgáltatás?
Judit: *otthoni
Ön: (kerületi hiba, több, hasonloan telekomos ismerősömet is érinti)
Ön: igen
Ön: otthoni
Judit: Ebben az esetben azt tudom javasolni, hogy futasson le egy sebesség tesztet, és ezt képernyőmásolatban IDE KATTINTVA küldje el nekünk e-mailben. Kollegáink kivizsgálják a problémát.
Ön: Futtattam már eleget, és viszonylag jól értek az efféle dolgokhoz
Ön: Önöknél van a hiba és erröl szeretnék tájékoztatást, hogy mikorra várható javulás
Ön: Igen fontos munkaügyi dolgokrol lenne szó, igy ha a probléma tartós fenállása esedékes szolgáltatót szeretnék váltani
Judit: Megértem, de sajnos nálem nem tud ezzel kapcsolatosan hibát bejelnetni, ezért javasoltam hogy küldje ezt meg nekünk e-mailben hogy illetékes műszaki területünk ki tudja ezt vizsgálni. Vagy ezzel kapcsolatosan egyeztethet a 1412-es számon a 4-es menüben a műszaki kollegáinkkal.
Judit: Megértem, de sajnos nálem nem tud ezzel kapcsolatosan hibát bejelnetni, ezért javasoltam hogy küldje ezt meg nekünk e-mailben hogy illetékes műszaki területünk ki tudja ezt vizsgálni. Vagy ezzel kapcsolatosan egyeztethet a 1412-es számon a 4-es menüben a műszaki kollegáinkkal.
Ön: A 1412-es számon tegnap 20 percig "kapcsolták" az illetékes kollégát, majd utána letettem
Ön: Valoszinütlennek tartom, hogy eddig rajtam kivül ezt a problémát senki nem jelentette, és hogy semmiféle fejlemény nincs az ügyben
Judit: Egy kis türelmét szeretném kérni, azonnal válaszolok.
Ön: A XVI. Kerületben személyesen körülbelül egy hónapja tapasztalok internetkimaradást / magas ping emelkedést, kerületi ismerőseim között néhánynál jelen pillanatban sincs internet és nálam is nehézséget okoz ennek az egyszerű chatablaknak az életbentartása
Ön: természetesen
Judit: Köszönöm a türelmét!
Judit: Megértem a problémáját, de sajnos én nem tudok itt hibát bejelnteni, ezért kérem, hogy a problémát jelentse be e-mail-en IDE KATTINTVA képernyő másolattal, hogy kollegáim el tudjanak indítani egy kivizsgálási folyamatot, és hogy a jelzett probléma minél előbb megoldódjon.
Ön: Viszonylag nehézkes az e-mail irás 2 kb/ sec kapcsolat mellett, de megpróbálom
Ön: Semmiféle információja(juk) nincs folyamatban lévő javitásrol az internethálózat kapcsán?
Judit: Sajnos nincs ezzel kapcsolatos információm. :(
Ön: Értem
Judit: Sajnálom még egyszer a kellemetlenséget. :(
Ön: Köszönöm az idejét, remélem hamarosan megoldódik a probléma
Ön: További szép napot
Judit: Nagyon szívesen!
Judit: További kellemes napot kívánok! Viszontlátásra!
A Magyar Telekom ügyintézője lezárta a chat beszélgetést.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 9 2015 07:19am
Quote (cowding @ 9 Jul 2015 15:16)
Imádom h nincs net amiért 20k-t fizetünk és egy hónapja foggalmuk sincs az egészröl h mivan


A Magyar Telekom Chat szolgáltatása üdvözli Önt! Ügyintézőnk hamarosan jelentkezik.
A kapcsolat Judit ügyintézőnkkel létrejött.
Ön: Jónapot
Judit: Üdvözlöm, Judit vagyok, miben segíthetek?
Ön: Érdeklődni szeretnék, hogy miért egyre rosszabb az internet hónapok óta, a napokban pedig teljesen használhatatlan
Ön: egy 100 mega/sec csomagrol beszélünk és az ezredét nem sikerül telejsiteni
Ön: minderröl semmiféle tájékoztatást nem kaptunk
Judit: Ez otthonio szolgáltatás?
Judit: *otthoni
Ön: (kerületi hiba, több, hasonloan telekomos ismerősömet is érinti)
Ön: igen
Ön: otthoni
Judit: Ebben az esetben azt tudom javasolni, hogy futasson le egy sebesség tesztet, és ezt képernyőmásolatban IDE KATTINTVA küldje el nekünk e-mailben. Kollegáink kivizsgálják a problémát.
Ön: Futtattam már eleget, és viszonylag jól értek az efféle dolgokhoz
Ön: Önöknél van a hiba és erröl szeretnék tájékoztatást, hogy mikorra várható javulás
Ön: Igen fontos munkaügyi dolgokrol lenne szó, igy ha a probléma tartós fenállása esedékes szolgáltatót szeretnék váltani
Judit: Megértem, de sajnos nálem nem tud ezzel kapcsolatosan hibát bejelnetni, ezért javasoltam hogy küldje ezt meg nekünk e-mailben hogy illetékes műszaki területünk ki tudja ezt vizsgálni. Vagy ezzel kapcsolatosan egyeztethet a 1412-es számon a 4-es menüben a műszaki kollegáinkkal.
Judit: Megértem, de sajnos nálem nem tud ezzel kapcsolatosan hibát bejelnetni, ezért javasoltam hogy küldje ezt meg nekünk e-mailben hogy illetékes műszaki területünk ki tudja ezt vizsgálni. Vagy ezzel kapcsolatosan egyeztethet a 1412-es számon a 4-es menüben a műszaki kollegáinkkal.
Ön: A 1412-es számon tegnap 20 percig "kapcsolták" az illetékes kollégát, majd utána letettem
Ön: Valoszinütlennek tartom, hogy eddig rajtam kivül ezt a problémát senki nem jelentette, és hogy semmiféle fejlemény nincs az ügyben
Judit: Egy kis türelmét szeretném kérni, azonnal válaszolok.
Ön: A XVI. Kerületben személyesen körülbelül egy hónapja tapasztalok internetkimaradást / magas ping emelkedést, kerületi ismerőseim között néhánynál jelen pillanatban sincs internet és nálam is nehézséget okoz ennek az egyszerű chatablaknak az életbentartása
Ön: természetesen
Judit: Köszönöm a türelmét!
Judit: Megértem a problémáját, de sajnos én nem tudok itt hibát bejelnteni, ezért kérem, hogy a problémát jelentse be e-mail-en IDE KATTINTVA képernyő másolattal, hogy kollegáim el tudjanak indítani egy kivizsgálási folyamatot, és hogy a jelzett probléma minél előbb megoldódjon.
Ön: Viszonylag nehézkes az e-mail irás 2 kb/ sec kapcsolat mellett, de megpróbálom
Ön: Semmiféle információja(juk) nincs folyamatban lévő javitásrol az internethálózat kapcsán?
Judit: Sajnos nincs ezzel kapcsolatos információm. :(
Ön: Értem
Judit: Sajnálom még egyszer a kellemetlenséget. :(
Ön: Köszönöm az idejét, remélem hamarosan megoldódik a probléma
Ön: További szép napot
Judit: Nagyon szívesen!
Judit: További kellemes napot kívánok! Viszontlátásra!
A Magyar Telekom ügyintézője lezárta a chat beszélgetést.


elolvastam, szenzacios historia volt
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 9 2015 07:20am
Quote (cowding @ 9 Jul 2015 15:16)
Imádom h nincs net amiért 20k-t fizetünk és egy hónapja foggalmuk sincs az egészröl h mivan


A Magyar Telekom Chat szolgáltatása üdvözli Önt! Ügyintézőnk hamarosan jelentkezik.
A kapcsolat Judit ügyintézőnkkel létrejött.
Ön: Jónapot
Judit: Üdvözlöm, Judit vagyok, miben segíthetek?
Ön: Érdeklődni szeretnék, hogy miért egyre rosszabb az internet hónapok óta, a napokban pedig teljesen használhatatlan
Ön: egy 100 mega/sec csomagrol beszélünk és az ezredét nem sikerül telejsiteni
Ön: minderröl semmiféle tájékoztatást nem kaptunk
Judit: Ez otthonio szolgáltatás?
Judit: *otthoni
Ön: (kerületi hiba, több, hasonloan telekomos ismerősömet is érinti)
Ön: igen
Ön: otthoni
Judit: Ebben az esetben azt tudom javasolni, hogy futasson le egy sebesség tesztet, és ezt képernyőmásolatban IDE KATTINTVA küldje el nekünk e-mailben. Kollegáink kivizsgálják a problémát.
Ön: Futtattam már eleget, és viszonylag jól értek az efféle dolgokhoz
Ön: Önöknél van a hiba és erröl szeretnék tájékoztatást, hogy mikorra várható javulás
Ön: Igen fontos munkaügyi dolgokrol lenne szó, igy ha a probléma tartós fenállása esedékes szolgáltatót szeretnék váltani
Judit: Megértem, de sajnos nálem nem tud ezzel kapcsolatosan hibát bejelnetni, ezért javasoltam hogy küldje ezt meg nekünk e-mailben hogy illetékes műszaki területünk ki tudja ezt vizsgálni. Vagy ezzel kapcsolatosan egyeztethet a 1412-es számon a 4-es menüben a műszaki kollegáinkkal.
Judit: Megértem, de sajnos nálem nem tud ezzel kapcsolatosan hibát bejelnetni, ezért javasoltam hogy küldje ezt meg nekünk e-mailben hogy illetékes műszaki területünk ki tudja ezt vizsgálni. Vagy ezzel kapcsolatosan egyeztethet a 1412-es számon a 4-es menüben a műszaki kollegáinkkal.
Ön: A 1412-es számon tegnap 20 percig "kapcsolták" az illetékes kollégát, majd utána letettem
Ön: Valoszinütlennek tartom, hogy eddig rajtam kivül ezt a problémát senki nem jelentette, és hogy semmiféle fejlemény nincs az ügyben
Judit: Egy kis türelmét szeretném kérni, azonnal válaszolok.
Ön: A XVI. Kerületben személyesen körülbelül egy hónapja tapasztalok internetkimaradást / magas ping emelkedést, kerületi ismerőseim között néhánynál jelen pillanatban sincs internet és nálam is nehézséget okoz ennek az egyszerű chatablaknak az életbentartása
Ön: természetesen
Judit: Köszönöm a türelmét!
Judit: Megértem a problémáját, de sajnos én nem tudok itt hibát bejelnteni, ezért kérem, hogy a problémát jelentse be e-mail-en IDE KATTINTVA képernyő másolattal, hogy kollegáim el tudjanak indítani egy kivizsgálási folyamatot, és hogy a jelzett probléma minél előbb megoldódjon.
Ön: Viszonylag nehézkes az e-mail irás 2 kb/ sec kapcsolat mellett, de megpróbálom
Ön: Semmiféle információja(juk) nincs folyamatban lévő javitásrol az internethálózat kapcsán?
Judit: Sajnos nincs ezzel kapcsolatos információm. :(
Ön: Értem
Judit: Sajnálom még egyszer a kellemetlenséget. :(
Ön: Köszönöm az idejét, remélem hamarosan megoldódik a probléma
Ön: További szép napot
Judit: Nagyon szívesen!
Judit: További kellemes napot kívánok! Viszontlátásra!
A Magyar Telekom ügyintézője lezárta a chat beszélgetést.


standard telekom
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 9 2015 07:21am
inkabb gyertek soundra plebeskedni
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jul 9 2015 07:22am
Quote (SummertimeClothes @ Jul 9 2015 02:19pm)
elolvastam, szenzacios historia volt


en is, remek volt
amugy en a napokban hivtam fel a 1412-t es meglepoen segitokeszek voltak
Go Back To Magyar Topic List
Prev12042052062072084765Next
Add Reply New Topic New Poll