d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12042052062072085001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Apr 7 2013 06:14am
Quote (Ghostmasterq @ 7 Apr 2013 13:08)
nem is tudtam,hogy az izomlázra inni kell


az ivás mindenre megoldás
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 7 2013 06:23am
tfw olyan kibaszott jó füvet intéztem, amiről ez a narkós bagázs még álmodni sem merne
remélem legalább tacsi dejv drogospatrik elolvassa
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Apr 7 2013 06:23am
Quote (SnoopDogg @ 7 Apr 2013 14:23)
tfw olyan kibaszott jó füvet intéztem, amiről ez a narkós bagázs még álmodni sem merne
remélem legalább tacsi dejv drogospatrik elolvassa


elolvastam
hidd el, engem se kell félteni :D

csinálok is egy cigit a reggeli kv mellé.

This post was edited by TouchCow on Apr 7 2013 06:24am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 7 2013 06:27am
Quote (SnoopDogg @ Apr 7 2013 02:23pm)
tfw olyan kibaszott jó füvet intéztem, amiről ez a narkós bagázs még álmodni sem merne
remélem legalább tacsi dejv drogospatrik elolvassa


küldj belőle 1 ötös csomaggal, ha tényleg olyan jó, akkor elismerem a felsőbbrendűséged
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 7 2013 06:35am
Quote (TouchCow @ Apr 7 2013 02:23pm)
elolvastam
hidd el, engem se kell félteni :D

csinálok is egy cigit a reggeli kv mellé.


szar az íze, durva a szaga és még én veterán sem tudok nem köhögni : DD csináltam 1 feles cigit és már a negyedénél így wtf :D

Quote (Saenchai @ Apr 7 2013 02:27pm)
küldj belőle 1 ötös csomaggal, ha tényleg olyan jó, akkor elismerem a felsőbbrendűséged


túl drága volt.. 10.0 25ezer : D

This post was edited by SnoopDogg on Apr 7 2013 06:36am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Apr 7 2013 06:41am
Quote (SnoopDogg @ Apr 7 2013 02:35pm)
túl drága volt.. 10.0 25ezer : D


akkor jol atbasztak
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 7 2013 06:42am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Apr 7 2013 02:41pm)
akkor jol atbasztak


minőségi cuccért nem sok szerintem a 2.5/g még 10-nél sem

Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Apr 7 2013 06:42am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 7 Apr 2013 14:41)
akkor jol atbasztak


ha feleannyit kell betekernie belőle, hogy kilegyen tőle, akkor simán megéri

This post was edited by TouchCow on Apr 7 2013 06:42am
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 7 2013 06:45am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Apr 7 2013 02:41pm)
akkor jol atbasztak


ez szuperexklúzív :D és ez úgy ennyi, hogy 4en összedobtunk 100ra
eladásra van a szokásos amit sokkal olcsóbban megkapok

Quote (TouchCow @ Apr 7 2013 02:42pm)
ha feleannyit kell betekernie belőle, hogy kilegyen tőle, akkor simán megéri


képtelen vagyok kis cigit tekerni , felbasz, ha nincs meg egy bizonyos méret lol

csoda, hogy még senki sem írt valami narkóellenes postot

This post was edited by SnoopDogg on Apr 7 2013 06:47am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 7 2013 06:48am
Quote (SnoopDogg @ 7 Apr 2013 14:45)
ez szuperexklúzív :D és ez úgy ennyi, hogy 4en összedobtunk 100ra
eladásra van a szokásos amit sokkal olcsóbban megkapok



képtelen vagyok kis cigit tekerni , felbasz, ha nincs meg egy bizonyos méret lol

csoda, hogy még senki sem írt valami narkóellenes postot


a subon kétféle ember van.

> aki narkós vagy narkós volt
> aki leszarja magasról

(esetleg lehet olyan is aki mindkettő)

This post was edited by CyberPunk666 on Apr 7 2013 06:49am
Go Back To Magyar Topic List
Prev12042052062072085001Next
Closed New Topic New Poll