Quote (josheide @ Apr 15 2011 01:41pm)
Ricinek adtam oda a keyem resetkor, hogy diablozhasson, de állítólag azóta uninstallálta a diablot.
lehet hogy rici vírusos és ellopták, vagy te vagy vírusos etc... az én cd keyeimmel is sűrűn előfordult, hogy használták őket, de egyébként nem nehéz visszafoglalni.