d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1204620472048204920504765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 11 2016 01:20am
jo kis kotohartyagyulladas
ez is jsp + joey + trump + gyikemberek miatt van
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 11 2016 01:35am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Nov 11 2016 07:20am)
jo kis kotohartyagyulladas
ez is jsp + joey + trump + gyikemberek miatt van


Meg miattam
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 11 2016 01:46am
Quote (llllllllllll @ Nov 11 2016 08:35am)
Meg miattam


elegge tulertekeled magadat
Member
Posts: 600
Joined: Apr 9 2016
Gold: 0.00
Nov 11 2016 04:00am
Quote (TresholdOfUniverse @ Nov 11 2016 08:41am)
a harmat nem ismerem, de a kettovel regen is toltuk innen a subrol. Ricivel meg nem tudom kikkel, talan Mesh is ott volt

en siman benne vagyok, hetfotol lesz ilyesmire erkezesem

e: egyebkent egy portable aoe2t meg heroes3at pont most szedtem le, mert utazas kozben neha szetunom magam


hs 3ban bennelennek regen kb 16 millio orat jatszottam vele :3 bar en a 4et is szerettem lehet le is szedem :o
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 11 2016 08:43am
Quote (DukeFrostler @ Nov 11 2016 11:00am)
hs 3ban bennelennek regen kb 16 millio orat jatszottam vele :3 bar en a 4et is szerettem lehet le is szedem :o


heroes 3ra kinek lenne ideje... 2-3 este is elmenne egy jatekra
Member
Posts: 1,102
Joined: Apr 25 2006
Gold: 2,039.31
Nov 11 2016 09:03am
Quote (SummertimeClothes @ Nov 10 2016 11:34pm)
civ>
jovo ilyenkorra talan vegeznenk is


Outpost 2 :')
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 11 2016 09:04am
Quote (TresholdOfUniverse @ Nov 11 2016 03:43pm)
heroes 3ra kinek lenne ideje... 2-3 este is elmenne egy jatekra


Akkor dwarf fortressezzünk
Member
Posts: 1,422
Joined: Jul 9 2015
Gold: 0.00
Nov 11 2016 09:13am
emberek akik nem aoe2-znek hogy kiszopjanak a moderate AI-tol
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 11 2016 10:12am
Quote (TresholdOfUniverse @ Nov 11 2016 03:43pm)
heroes 3ra kinek lenne ideje... 2-3 este is elmenne egy jatekra


en a multkor letoltam egy xl-es map-et 6 ora alatt
az volt a vege hogy 1000 azure dragont kellett megolni lmao

berserk nelkul leoltem oket kibaszott summon elementallal
nem maradt semmim es igy elbuktam a heromat

nem is tudom amugy milyen sereg lenne jo 8*122 azure dragon ellen
mondjuk necroval easy, lehet ujraprobalom majd
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 11 2016 10:18am
Quote (Flutter @ Nov 11 2016 05:12pm)
en a multkor letoltam egy xl-es map-et 6 ora alatt
az volt a vege hogy 1000 azure dragont kellett megolni lmao

berserk nelkul leoltem oket kibaszott summon elementallal
nem maradt semmim es igy elbuktam a heromat

nem is tudom amugy milyen sereg lenne jo 8*122 azure dragon ellen
mondjuk necroval easy, lehet ujraprobalom majd


Ez melyik map?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1204620472048204920504765Next
Add Reply New Topic New Poll