Quote (XxPiTyUkAxX @ Nov 10 2016 11:10pm)
kéne tolni age of empires 3-mal
többen egymás ellen
a harmat nem ismerem, de a kettovel regen is toltuk innen a subrol. Ricivel meg nem tudom kikkel, talan Mesh is ott volt
en siman benne vagyok, hetfotol lesz ilyesmire erkezesem
e: egyebkent egy portable aoe2t meg heroes3at pont most szedtem le, mert utazas kozben neha szetunom magam
This post was edited by TresholdOfUniverse on Nov 11 2016 12:43am