Quote (MarcusD @ Nov 10 2016 03:43pm)
imádom hogy havi 500 fontot fizetünk a koleszért de a radiátor az csak reggel és este 7-10ig van bekapcsolva
mi a gecim ez? kb. 16 fok van a szobámban
lehet arra szeretnenek raszoktatni, hogy a tarsadalom szamara is hasznosan toltsd az idodet
peldaul befogadhatnal 8-10 hajlektalant, azok helybol belehelnek
vagy veszel ketmeter futohuzalt es raoktrojalod a radiator aljara