d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1204220432044204520464765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 10 2016 08:17am
Quote (rapiddani @ Nov 10 2016 03:16pm)
na azért mindketten tudjuk, hogy te nem vagy ekkora big play boi


amúgy is mindenki hülye aki nem vonat
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 10 2016 08:18am
Quote (jarabekg @ Nov 10 2016 03:14pm)
beirok valami random baromsagot


Szóval akkor a cpt-i értelmezés szerint retardált vagy.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 10 2016 08:19am
Quote (-joey- @ Nov 10 2016 03:18pm)
Szóval akkor a cpt-i értelmezés szerint retardált vagy.


van olyan ertelmezes ami szerint en nem vagyok retardalt?

még nem találtam ilyet




















meg akarok halni

This post was edited by jarabekg on Nov 10 2016 08:19am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 10 2016 08:20am
Quote (jarabekg @ Nov 10 2016 03:19pm)
van olyan ertelmezes ami szerint en nem vagyok retardalt?

még nem találtam ilyet




















meg akarok halni


soon ded)
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 10 2016 08:22am
mondanám h jó a topic de lofasz kreativitás van ebben a flame körben :/
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 10 2016 08:23am
Quote (cowding @ 10 Nov 2016 15:22)
mondanám h jó a topic de lofasz kreativitás van ebben a flame körben :/


inkabb beszelnenk a dark soulsrol
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 10 2016 08:25am
Quote (cowding @ Nov 10 2016 03:22pm)
mondanám h jó a topic de lofasz kreativitás van ebben a flame körben :/


én próbálkozom hogy kiszakadjunk a regular circlejerkből
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Nov 10 2016 08:43am
imádom hogy havi 500 fontot fizetünk a koleszért de a radiátor az csak reggel és este 7-10ig van bekapcsolva

mi a gecim ez? kb. 16 fok van a szobámban
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 10 2016 08:53am
Quote (MarcusD @ Nov 10 2016 03:43pm)
imádom hogy havi 500 fontot fizetünk a koleszért de a radiátor az csak reggel és este 7-10ig van bekapcsolva

mi a gecim ez? kb. 16 fok van a szobámban


rl-re nevel a koli
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 10 2016 09:09am
Quote (MarcusD @ Nov 10 2016 04:43pm)
imádom hogy havi 500 fontot fizetünk a koleszért de a radiátor az csak reggel és este 7-10ig van bekapcsolva

mi a gecim ez? kb. 16 fok van a szobámban


rakj tüzet, kövi hónapba majd bekapcsolva hagyják
Go Back To Magyar Topic List
Prev1204220432044204520464765Next
Add Reply New Topic New Poll