☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
2042
2043
2044
2045
2046
4765
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 909417
Replies: 47644
Track Topic
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#20431
Nov 10 2016 08:17am
Quote (rapiddani @ Nov 10 2016 03:16pm)
na azért mindketten tudjuk, hogy te nem vagy ekkora big play boi
amúgy is mindenki hülye aki nem vonat
-joey-
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold
:
5,302.77
#20432
Nov 10 2016 08:18am
Quote (jarabekg @ Nov 10 2016 03:14pm)
beirok valami random baromsagot
Szóval akkor a cpt-i értelmezés szerint retardált vagy.
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#20433
Nov 10 2016 08:19am
Quote (-joey- @ Nov 10 2016 03:18pm)
Szóval akkor a cpt-i értelmezés szerint retardált vagy.
van olyan ertelmezes ami szerint en nem vagyok retardalt?
még nem találtam ilyet
meg akarok halni
This post was edited by jarabekg on Nov 10 2016 08:19am
-joey-
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold
:
5,302.77
#20434
Nov 10 2016 08:20am
Quote (jarabekg @ Nov 10 2016 03:19pm)
van olyan ertelmezes ami szerint en nem vagyok retardalt?
még nem találtam ilyet
meg akarok halni
soon ded)
cowding
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold
:
122.92
#20435
Nov 10 2016 08:22am
mondanám h jó a topic de lofasz kreativitás van ebben a flame körben :/
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#20436
Nov 10 2016 08:23am
Quote (cowding @ 10 Nov 2016 15:22)
mondanám h jó a topic de lofasz kreativitás van ebben a flame körben :/
inkabb beszelnenk a dark soulsrol
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#20437
Nov 10 2016 08:25am
Quote (cowding @ Nov 10 2016 03:22pm)
mondanám h jó a topic de lofasz kreativitás van ebben a flame körben :/
én próbálkozom hogy kiszakadjunk a regular circlejerkből
MarcusD
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold
:
21,598.00
#20438
Nov 10 2016 08:43am
imádom hogy havi 500 fontot fizetünk a koleszért de a radiátor az csak reggel és este 7-10ig van bekapcsolva
mi a gecim ez? kb. 16 fok van a szobámban
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#20439
Nov 10 2016 08:53am
Quote (MarcusD @ Nov 10 2016 03:43pm)
imádom hogy havi 500 fontot fizetünk a koleszért de a radiátor az csak reggel és este 7-10ig van bekapcsolva
mi a gecim ez? kb. 16 fok van a szobámban
rl-re nevel a koli
cowding
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold
:
122.92
#20440
Nov 10 2016 09:09am
Quote (MarcusD @ Nov 10 2016 04:43pm)
imádom hogy havi 500 fontot fizetünk a koleszért de a radiátor az csak reggel és este 7-10ig van bekapcsolva
mi a gecim ez? kb. 16 fok van a szobámban
rakj tüzet, kövi hónapba majd bekapcsolva hagyják
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2042
2043
2044
2045
2046
4765
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact