Quote (rapiddani @ Nov 10 2016 02:41pm)
hát azon hogy a nagy bme mechatronikai mérnöki szakára jársz én is
azon rohogok, hogy tudtam ha beirok valami random baromsagot rogton harman ugrani fognak
mondjuk en is tevedek neha, pont rad nem gondoltam XD
ja amúgy rl is sokkal jobb fej vagyok ofc