Quote (Cpt_Ghost @ Nov 10 2016 02:54pm)
te tenyleg elkepesztoen ostoba vagy
ki a faszom beszélt aktuálpolitikáról?
olyan kurva nehéz nem is elolvasnia, de legalabb magatol összeraknia a buta agyában hogy egy párt egy darab jelöltet fog indítani mivel egy darab elnök lehet, ami implikálja, hogy nem fog bent maradni mindenki végig, hanem egy ponton kiesik egy párton belül a többi jelölt és marad egy darab? nagyon nagy tudomány kell ahhoz hogy tajekozodjon az ember a vilag dolgairol
de ha mar ennyire hulye valaki legalabb ne reklamozna hanem irna be a googleba
vagy mar azt se tudod mirol van szo csak ugatsz mint a kutya ami vagy
jogi pályán vagy és emiatt többet tanultál történelmet, jobban benne vagy a témában, mint egy átlagember
ettől még nem fogja azt jelenteni, hogy mindenkinek képben kell lennie a rendszerrel, attól, hogy te azt hiszed, hogy ez alapműveltség, egyáltalán nem az
érdekelni meg mindenkit más érdekel, a fasznak kell egyből acsarkodni, ha valami nem tetszik neked, tisztára olyan vagy, mint az agresszív kismalac, az első szikránál jön belőled a szar, legyen szó bárkiről most már
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 10 2016 02:59pm)
eleg volt ebbol a rakbol, hf
és a válasz, amikor már te is érzed, hogy faszságon kezdtél el vitázni, de nem akarsz szarul kijönni belőle
Quote (Fej @ Nov 10 2016 02:57pm)
kb mar az egesz forum arrol szol, hogy joey sir, levi pedig ostobazza, kezd tenyleg unalmas lenni
ezt az állandó joe-cpt anyázást már én is unom, a standard nerfbebüfögésekkel
This post was edited by Jancsipapa on Nov 10 2016 07:06am