d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1204020412042204320444765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 10 2016 06:54am
Quote (-joey- @ 10 Nov 2016 14:50)
Azért retardáltak, mert te tisztában vagy az amerikai aktuálpolitikával, ők meg nem.

Kek.

Részemről az egész fórum retardált (beleértve téged is), ha nincsenek tisztában azzal, hogy 2000 kg-nál kisebb tömegű járművet hogyan kell önműködő térközjelzőkkel felszerelt pályán közlekedtetni.

Standard.


te tenyleg elkepesztoen ostoba vagy
ki a faszom beszélt aktuálpolitikáról?
olyan kurva nehéz nem is elolvasnia, de legalabb magatol összeraknia a buta agyában hogy egy párt egy darab jelöltet fog indítani mivel egy darab elnök lehet, ami implikálja, hogy nem fog bent maradni mindenki végig, hanem egy ponton kiesik egy párton belül a többi jelölt és marad egy darab? nagyon nagy tudomány kell ahhoz hogy tajekozodjon az ember a vilag dolgairol
de ha mar ennyire hulye valaki legalabb ne reklamozna hanem irna be a googleba
vagy mar azt se tudod mirol van szo csak ugatsz mint a kutya ami vagy

This post was edited by Cpt_Ghost on Nov 10 2016 06:55am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 10 2016 06:57am
kb mar az egesz forum arrol szol, hogy joey sir, levi pedig ostobazza, kezd tenyleg unalmas lenni
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 10 2016 06:59am
eleg volt ebbol a rakbol, hf
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 10 2016 07:02am

Quote (Cpt_Ghost @ Nov 10 2016 01:54pm)
te tenyleg elkepesztoen ostoba vagy
ki a faszom beszélt aktuálpolitikáról?
olyan kurva nehéz nem is elolvasnia, de legalabb magatol összeraknia a buta agyában hogy egy párt egy darab jelöltet fog indítani mivel egy darab elnök lehet, ami implikálja, hogy nem fog bent maradni mindenki végig, hanem egy ponton kiesik egy párton belül a többi jelölt és marad egy darab? nagyon nagy tudomány kell ahhoz hogy tajekozodjon az ember a vilag dolgairol
de ha mar ennyire hulye valaki legalabb ne reklamozna hanem irna be a googleba
vagy mar azt se tudod mirol van szo csak ugatsz mint a kutya ami vagy


Nálad undorítóbb, rosszindulatúbb, trágyaszájú, alja büdös paraszthoz még nem volt szerencsém. Büszke lehetsz magadra, ilyen attitűddel bizonyára sikeres karriered lesz.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 10 2016 07:05am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 10 2016 02:54pm)
te tenyleg elkepesztoen ostoba vagy
ki a faszom beszélt aktuálpolitikáról?
olyan kurva nehéz nem is elolvasnia, de legalabb magatol összeraknia a buta agyában hogy egy párt egy darab jelöltet fog indítani mivel egy darab elnök lehet, ami implikálja, hogy nem fog bent maradni mindenki végig, hanem egy ponton kiesik egy párton belül a többi jelölt és marad egy darab? nagyon nagy tudomány kell ahhoz hogy tajekozodjon az ember a vilag dolgairol
de ha mar ennyire hulye valaki legalabb ne reklamozna hanem irna be a googleba
vagy mar azt se tudod mirol van szo csak ugatsz mint a kutya ami vagy

jogi pályán vagy és emiatt többet tanultál történelmet, jobban benne vagy a témában, mint egy átlagember
ettől még nem fogja azt jelenteni, hogy mindenkinek képben kell lennie a rendszerrel, attól, hogy te azt hiszed, hogy ez alapműveltség, egyáltalán nem az
érdekelni meg mindenkit más érdekel, a fasznak kell egyből acsarkodni, ha valami nem tetszik neked, tisztára olyan vagy, mint az agresszív kismalac, az első szikránál jön belőled a szar, legyen szó bárkiről most már
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 10 2016 02:59pm)
eleg volt ebbol a rakbol, hf


és a válasz, amikor már te is érzed, hogy faszságon kezdtél el vitázni, de nem akarsz szarul kijönni belőle
Quote (Fej @ Nov 10 2016 02:57pm)
kb mar az egesz forum arrol szol, hogy joey sir, levi pedig ostobazza, kezd tenyleg unalmas lenni


ezt az állandó joe-cpt anyázást már én is unom, a standard nerfbebüfögésekkel

This post was edited by Jancsipapa on Nov 10 2016 07:06am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 10 2016 07:15am
Quote (Fej @ Nov 10 2016 01:57pm)
kb mar az egesz forum arrol szol, hogy joey sir, levi pedig ostobazza, kezd tenyleg unalmas lenni


Quote (Jancsipapa @ Nov 10 2016 02:05pm)
ezt az állandó joe-cpt anyázást már én is unom, a standard nerfbebüfögésekkel


Milyen érdekes, hogy itt sírásról meg spamről csak abban az esetben beszélünk, amikor én vagyok az egyik résztvevő. Anarkin/10.

Ofc kibaszottul sírok, emellet jegyeket kezelek, faszt eszek és csöveseket hugyozok, ha már itt tartunk, csak hogy teljes legyen a kép.

This post was edited by -joey- on Nov 10 2016 07:19am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 10 2016 07:30am
Quote (-joey- @ Nov 10 2016 01:50pm)
Azért retardáltak, mert te tisztában vagy az amerikai aktuálpolitikával, ők meg nem.

Kek.

Részemről az egész fórum retardált (beleértve téged is), ha nincsenek tisztában azzal, hogy 2000 kg-nál kisebb tömegű járművet hogyan kell önműködő térközjelzőkkel felszerelt pályán közlekedtetni.

Standard.


én tudom

egyenesen, és lassan

onnan tudom, hogy minden vonat ezt csinálja magyarországon, szóval ha mást mondasz, hazudsz, vagy az elmélet nem lett átültetve a gyakorlatba

This post was edited by jarabekg on Nov 10 2016 07:30am
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Nov 10 2016 07:33am
Quote (jarabekg @ Nov 10 2016 01:30pm)
én tudom

egyenesen, és lassan

onnan tudom, hogy minden vonat ezt csinálja magyarországon, szóval ha mást mondasz, hazudsz, vagy az elmélet nem lett átültetve a gyakorlatba


2000kgnal kisebb te retardált, szerinted egy vonat hány tonna?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 10 2016 07:34am
Tfw emberek akik nem tudjak miert kell egy ososztaly desktruktorat virtual kulcsszoval ellatni, ha a szarmaztatott osztalyban dinamikusan foglalunk memoriat

Retardaltak
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 10 2016 07:36am
Quote (jarabekg @ Nov 10 2016 02:30pm)
én tudom

egyenesen, és lassan

onnan tudom, hogy minden vonat ezt csinálja magyarországon, szóval ha mást mondasz, hazudsz, vagy az elmélet nem lett átültetve a gyakorlatba


A válaszod alapján úgy néz ki, hogy retardált vagy. Köszöntem az interjút.

Quote (rapiddani @ Nov 10 2016 02:33pm)
2000kgnal kisebb te retardált, szerinted egy vonat hány tonna?


Egy átlagos villanymozdony tömege ~80 tonna, mivel szemlátomást Jarabek ezzel nincsen tisztában, kénytelen vagyok kijelenteni, hogy egy retardált.

This post was edited by -joey- on Nov 10 2016 07:37am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1204020412042204320444765Next
Add Reply New Topic New Poll